Na zakończenie projektu „Trzymaj formę”

grodzisko_6W niedzielę 13 września odbył się w Grodzisku festyn na zakończenie projektu „Trzymaj formę”. Impreza spełniła swoją rolę. Integrowali się mieszkańcy kilku miejscowości i kilku pokoleń.
Po rozpoczęciu i przywitaniu wszystkich przez radną p. Beatę Seredę swoje „5 minut” miały dzieci z projektu, pokazując inscenizację pierwszej pomocy. Następnie rozdaliśmy nagrody z konkursu i dyplomy udziału w zajęciach z pierwszej pomocy. Zespół „Barwy Jesieni” z Buder umilił nam popołudnie swoimi występami. Dzieci malowały buzie i brały udział w konkursach. Był też konkurs dla starszych na jedzenie pierogów na czas. Wieczorem odbyła się zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu „Kormoran”.
Dziękujemy wszystkim za udział i przygotowania!
Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX – 201D”; Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Banie Mazurskie i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

grodzisko_1 grodzisko_2 grodzisko_3 grodzisko_4 grodzisko_5 grodzisko_7


Aktualności

Powiązane artykuły