Laureaci konkursu plastycznego nagrodzeni

IMG_4758Tablet, mini wieża hi-fi oraz radiomagnetofony – to nagrody, jakie czekały na zwycięzców konkursu plastycznego pn.: „TYLKO WIEWIÓRY PATRZĄ NA NAS Z GÓRY” przeprowadzonego w czerwcu br. przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi oraz tutejszą Komendę Powiatową Policji.

Zwycięzcy konkursu z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka, asp. sztab. Ryszarda Antolaka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Leszka Retela otrzymali nagrody, dyplomy oraz gadżety odblaskowe i promocyjne z projektu „ON TY I JA NA TEJ SAMEJ DRODZE – III EDYCJA”. W ramach tego właśnie projektu został przeprowadzony powyższy konkurs plastyczny, którego celem było:

a) popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa,

b) kształtowanie właściwych nawyków komunikacyjnych,

c) uzmysłowienie konieczności noszenia elementów odblaskowych.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do konkursu złożono 46 prac. Komisja konkursowa w składzie: 2 pracowników Starostwa i 2 funkcjonariuszy policji wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Karina Ożibko, Gimnazjum w Baniach Mazurskich;

II miejsce – Arleta Gorlo, Gimnazjum w Baniach Mazurskich;

III miejsce – Karolina Jarzębowicz, Gimnazjum w Gołdapi;

Wyróżnienie – Paweł Muszyński, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.

Zwycięski wizerunek „Wiewióra” został umieszczony na części  gadżetów odblaskowych.

W ramach projektu przygotowana została również statuetka wiewióra, którą wykonał Warsztat Terapii Zajęciowej. Statuetkę otrzymała szkoła w której uczył się laureat I miejsca, czyli Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich. W ten sposób doceniono rolę szkoły w propagowaniu i promowaniu edukacji z zakresu ruchu drogowego. Statuetkę odebrał dyrektor ZPO Zdzisław Bernatowicz.

ON, TY I JA NA TEJ SAMEJ DRODZE – III edycja

Projekt dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości. (Red. Starostwo Gołdapskie)


Aktualności

Powiązane artykuły