Podziękowania i gratulacje

wizyta_prezydenta_5Koło Platformy Obywatelskiej RP w Gołdapi oraz sympatycy PO z powiatu gołdapskiego składają na ręce Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego wielkie podziękowanie za pięć lat pełnienia zaszczytnego obowiązku Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. To była bardzo dobra prezydentura, która przyniosła Polakom wiele satysfakcji i dumy z naszego kraju. Pamiętamy Pana wizytę w Gołdapi, za którą jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Na stałe zapisał się Pan w historii Polski, jako Prezydent polskiej tradycji, postępu i pokoju. Życzymy Panu jeszcze wielu lat pracy dla rozwoju polskiego społeczeństwa i naszego pięknego kraju.

Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie składamy ogromne gratulacje w dniu objęcia przez niego najwyższego urzędu w państwie. Mamy nadzieję i życzymy tego Panu i sobie, aby Pańska prezydentura była równie dobra, jak Pana poprzednika. Życzymy Panu sukcesu, a naszemu krajowi pod Pana przewodnictwem dalszego dynamicznego rozwoju. Żywimy nadzieję, że Polska za Andrzeja Dudy będzie krajem otwartym, tolerancyjnym, obywatelskim, będzie domem dla każdego jej obywatela, a Prezydent zyska u swoich rodaków szacunek i poważanie. Pomyślności dla Pana i naszego kraju oraz wszystkiego dobrego Panie Prezydencie.

(Ogłoszenie płatne)


Aktualności

Powiązane artykuły