Zwycięzcy zostali nagrodzeni kolorowymi medalami

DSC09368W sobotę 20 czerwca klasa 1e z „Trójki” obchodziła Święto Rodziny. Z tej okazji dzieci wspólnie z wychowawczynią i rodzicami przygotowały imprezę w plenerze. Spotkanie odbyło się przy leśniczówce w Lesie Kumiecie.

Impreza rozpoczęła się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Po posiłku nastał czas wesołych zabaw i konkursów. Było bieganie w workach, przeciąganie liny, rzucanie do celu, a także bieg z jajkiem na łyżce i wyścigi w parach na trzech nogach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni kolorowymi medalami. Ostatnią zabawą była gra w „Dwa ognie”, którą najpierw rozegrały dzieci z rodzicami, a następnie rodzice zagrali z rodzicami. Było naprawdę wesoło.

Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały rodzicom kilka piosenek, wręczyły wykonane przez siebie upominki i złożyły rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Rodzice nagrodzili występy dzieci brawami. Niektórzy byli bardzo wzruszeni.

Szczególne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz za całoroczną pracę w klasowej radzie rodziców składam pani Beacie Jaworowskiej i pani Monice Bidzie.

Jolanta Naumowicz-Repucha


Aktualności

Powiązane artykuły