Zapraszamy na podniebne przedstawienie…

air_show_2Tradycyjnie w pierwszy weekend sierpnia na giżyckim niebie podziwiać będziemy mogli podniebne przedstawienie w wykonaniu wspaniałych pilotów. Atrakcje takie funduje nam Aeroklub Krainy Jezior już po raz 17. organizując Mazury AirShow.

Co prawda jak na razie pogoda nie jest zachęcająca, jednak piloci docierają do nas coraz liczniej.

W tym roku podziwiać będziemy mogli między innymi Grupę Akrobacyjną AT3, grupę historycznych samolotów Pterodaktyl Flights, pasjonatę lotnictwa i niesamowitego pilota Marka Choima, który zaprezentuje giżyckiej publiczności nowy program, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Pokazy otwierać będzie jak w ubiegłych latach, grupa skoczków spadochronowych Sky Magic – ,,kanapy’’.

W sobotę podniebne akrobacje podziwiać będzie można w dwóch blokach od 12:00 do 14:00 oraz od 16:00 do 18:00, w niedzielę zapraszamy na finałowy blok pokazów w godzinach 11:00 do 14:00. Uroczyste zakończenie odbędzie się w giżyckim amfiteatrze o godzinie 14:30.

Ponadto wszystkich wielbicieli lotnictwa zapraszamy na lotnisko Kętrzyn – Wilamowo do obejrzenia statycznej wystawy samolotów oraz spotkania ich niesamowitych pilotów. Będzie okazja poszerzenia swojej wiedzy lotniczej, zebrania autografów jak również odbycia lotu promocyjno-zapoznawczego.

Przebieg tegorocznego Mazury AirShow śledzić będzie można na WWW.MAS2015.PL

air_show_1 air_show_3 air_show_4 air_show_5 air_show_6 air_show_7


Aktualności

Powiązane artykuły