Włamał się do domku jednorodzinnego…

kodeks_kajdanki_maleDo 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu Marcinowi K., który włamał się do jednego z domków jednorodzinnych na terenie Bań Mazurskich i ukradł z niego telewizor. Sprawca został zatrzymany przez gołdapskich policjantów kilka godzin po zdarzeniu. „Włamywacz” usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

Włamanie do jednego z wolnostojących domów w Baniach Mazurskich 23-latek zaplanował wiedząc, że jego właściciel zmarł kilka dni wcześniej.
Marcin K.  zakradł się w nocy z 25/26 lipca br. na teren posesji, wybił szybę w oknie i przystąpił do plądrowania lokalu. Z wnętrza domu wyniósł telewizor o wartości około 1000 złotych.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i rozpytali świadków. Ustalenia pozwoliły na wytypowanie sprawcy. Po kilku godzinach policjanci zatrzymali 23-letniego Marcina K., mieszkańca tej miejscowości.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Przestępstwo, które popełnił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły