Odblaskowo na Rajdzie Polski…

odblaski_1Najszybsi kierowcy świata z uśmiechem na ustach pozowali do zdjęć z… opaską odblaskową na ręku. Wszystko w ramach akcji zorganizowanej przez gołdapskich policjantów podczas 72. Rajdu Polski.

Zawsze i wszędzie warto promować bezpieczne zachowania na drodze. Z tego założenia wyszli gołdapscy policjanci którzy podczas odbywającego się w Gołdapi 72. Rajdu Polski rozdawali elementy odblaskowe włączając do akcji… kierowców rajdowych. Nikt lepiej od kierowców nie wie, że bezpieczny pieszy to przede wszystkim widoczny pieszy. Najszybsi kierowcy świata z uśmiechem na ustach pozowali do zdjęć z opaską odblaskową. W rozmowach z policjantami twierdzili, że pierwszy raz zetknęli się z taką akcją… jak najbardziej ją popierając.

Podziękowania należą się organizatorom i obsłudze rajdu którzy z chęcią wsparli „odblaskową akcję”. Nieoceniona okazała się ich pomoc w dotarciu do niejednego mistrza i pokonaniu barier językowych…

Elementy odblaskowe zostały zakupione w ramach projektu „ON, TY I JA NA TEJ SAMEJ DRODZE” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Komendę Powiatową Policji w Gołdapi w ramach rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej czasie KPP w Gołdapi ogłosi wakacyjny konkurs pn.: „NOSI MISTRZ, NOSZĘ JA – ODBLASK KAŻDY MA !!!”. Na lokalnych portalach internetowych raz w tygodniu zostanie umieszczone zdjęcie kierowcy rajdowego z odblaskiem. Osoba, która w wyznaczonym czasie jako pierwsza zgłosi się do KPP w Gołdapi podając imię i nazwisko kierowcy otrzyma upominek w postaci elementów odblaskowych. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły