Sprawdzili wiedzę najmłodszych użytkowników dróg

Gołdapscy policjanci uczestniczyli w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w ramach obchodów Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny i przygotowali upominki dla aktywnych uczestników spotkania.

W trakcie spotkania zorganizowanego w ramach projektu „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja” – realizowanego przez Starostwo Powiatowe i Komendę Powiatową Policji w Gołdapi – wszystkie dzieci, które pojawiły się pod Piękną Górą, w zamian za udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymały upominki. Pozostali miłośnicy jednośladów także mogli liczyć na prezenty w formie gadżetów odblaskowych.

Również w trakcie odbywającej się w miniony weekend „Biesiady Galwieckiej” gołdapscy policjanci promowali bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Tam także, w ramach projektu „On, ty i ja na tej samej drodze” rozdawano uczestnikom elementy odblaskowe.

Przypominamy!

Pamiętajmy, że pierwszymi nauczycielami najmłodszych użytkowników dróg, którzy nauczą dzieci prawidłowych zachowań w ruchu drogowym – zwłaszcza na swoim przykładzie – poprzez noszenie odblasków, kamizelek i elementów ochronnych, są ich rodzice i opiekunowie.


Aktualności

Powiązane artykuły