Ranking lokat bankowych – lipiec 2015

Lokaty bankowe są bardzo popularnym sposobem oszczędzania i pomnażania kapitału. Jest to spowodowane pewnym zyskiem oraz ich gwarantowanym bezpieczeństwem. Lokata to idealny pomysł dla tych, którzy szukają bezpiecznych metod inwestowania oszczędności. Również Polacy chętnie lokują na nich swoje pieniądze.

lokaty

Wakacje to okres zwiększonych wydatków. Urlop i chwila wolnego czasu mogą być jednak dobrym momentem, by na spokojnie przemyśleć swoje wcześniejsze działania dążące do powiększenia swoich oszczędności i zdecydowanie się na założenie lokaty.

Podczas analizowania ofert najważniejsze jest, by przyjrzeć się wartości oprocentowania. Od niej zależy ile możemy zyskać, a to dla zysku właśnie zakładamy lokatę. Należy również zwrócić uwagę na rodzaj oprocentowania – czy jest ono stałe czy zmienne. Bezpieczniejsze jest oprocentowanie stałe, ponieważ mamy pewną i znaną stopę zwrotu z inwestycji. W rankingu prezentujemy promocyjne oferty lokat ze stałym oprocentowaniem.

Promocyjna lokata bankowa Noble Bank

Lokata ta posiada najwyższe oprocentowanie na rynku – 5,5%. Jest zakładana na okres 3 miesięcy, więc to dobra oferta dla tych, którzy nie mogą zamrażać swoich pieniędzy na dłużej. Mamy również możliwość skorzystania z atrakcyjnego planu inwestycyjnego oraz uzyskania prezentu w postaci iPhone’a 6.

Lokata bankowa w Idea Bank – HAPPY

Oprocentowanie tej lokaty jest wysokie – 4%. Ona również jest oferowana na okres 3 miesięcy. Bardzo wygodne jest to, że by założyć lokatę nie musimy posiadać konta w Idea Banku i możemy założyć ją przez internet bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota depozytu to 1000 zł.

Lokata na start w Getin Bank

Oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku. Lokata jest zakładana na wyjątkowo krótko, bo jedynie na 2 miesiące! Minimalnie możemy wpłacić już 500 zł, a maksymalnie 10 000zł. Zakładając lokatę nie musimy zakładać dodatkowych produktów w Getin Banku. Możemy założyć ją przez internet. Bardzo istotne jest, że zrywając lokatę przed czasem nie tracimy odsetek!

Lokata Bezkarna w BGŻ Optima

Jest to lokata internetowa zakładana na okres 3 miesięcy. Posiada promocyjne oprocentowanie dla nowych klientów – 3,2%. Możemy ulokować na niej od 1000 zł do 100 000 zł. Tu również należy zwrócić uwagę, że w przypadku zerwania lokaty nie tracimy odsetek!
Pomimo niskich stóp procentowych NBP na rynku możemy znaleźć wiele atrakcyjnych, promocyjnych ofert bankowych. Warto z nich korzystać, ponieważ jest to najbezpieczniejszy sposób na pomnażanie oszczędności. Nie ma sensu, by nasze oszczędności leżały bez celu na koncie, jeśli możemy inwestować je na bezpiecznych depozytach.
Sprawdź na oszczednoscionline.pl ranking lokat online i porównaj najlepsze oferty banków.


Aktualności

Powiązane artykuły