Przygoda nie tylko integracyjna

20150617_133557Ostatnie dni przed upragnionymi wakacjami uczniowie Szkoły Podstawowej w Pogorzeli spędzili w Centrum Aktywnego Wypoczynku ,,Gwarek” w Pięknej Górze koło Giżycka. Zabawa, integracja, przyjaźń – to hasła tegorocznego wyjazdu zorganizowanego dzięki hojności przyjaciół SP w Pogorzeli.

Serdecznie dziękujemy panu Zdzisławowi Galińskiemu (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.) oraz panom – Markowi Słowikowskiemu i Sławomirowi Słowikowskiemu (Zakład Ogólnobudowlany s. c.) za dofinansowanie pobytu. Uczniowie przeznaczyli także na opłacenie zajęć nagrodę finansową, którą zdobyli w konkursie plastycznym przeprowadzonym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołdapi.

Uczestników tej integracyjnej przygody czekały aktywne i kreatywne zajęcia, wymagające współpracy oraz skutecznej komunikacji w grupie. Wyzwania te wyzwoliły mnóstwo pozytywnej energii i odsłoniły mocne strony młodzieży. Program realizowała kadra pomysłowych instruktorów oraz animatorów, dbających o zarówno o bezpieczeństwo, jak też świetną atmosferę w czasie zajęć.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Przygoda nie tylko integracyjna

  1. […] Poniżej informacja z fantastycznej wyprawy. http://goldap.org.pl/2015/06/przygoda-nie-tylko-integracyjna/ […]