Znęcał się nad partnerką i dziećmi

kodeks_kajdanki_maleNawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez gołdapskich policjantów, a podejrzanemu o znęcanie się nad rodziną. Sprawca pod wpływem alkoholu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką i dziećmi. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze.

Gołdapscy policjanci po jednej z interwencji domowych zatrzymali 35-letniego Piotra F. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się fizyczne i psychiczne nad swoją konkubiną i dziećmi. W tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, sprawca będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe w trakcie, których wyzywał członków rodziny, niszczył wyposażenie mieszkania a swoją partnerkę poniżał, kopał i uderzał po całym ciele i groził jej pozbawieniem życia.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału prokurator zastosował wobec 35-latka policyjny dozór. Dodatkowo mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia mieszkania, w którym przebywał razem z kobietą i dziećmi.

Teraz za swoje czyny Piotr F. odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły