Uczestniczyli w obchodach Święta 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego

kpp_1Gołdapscy policjanci zaproszeni do wzięcia udziału w obchodach Święta 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego wraz z innymi służbami mundurowymi przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Pokazy sprzętu, rozmowy z funkcjonariuszami o szczegółach ich codziennej służby, pamiątkowe zdjęcia – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na uczestników. Wszyscy otrzymali odblaskowe gadżety.

W piątek (08.05) gołdapscy policjanci brali udział w obchodach Święta 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego. Podczas zorganizowanej z tej okazji imprezy odbyły się pokazy sprzętu różnych służb mundurowych, w tym policyjnego sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie. Spotkanie z dziećmi było też dobrą okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie.

Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego zademonstrowali sprzęt, przy użyciu którego na co dzień patrolują ulice. Dzieci mogły nie tylko dotknąć, ale również wsiąść do policyjnego radiowozu, na quada i motocykl. Funkcjonariusze rozdawali również dzieciom różne gadżety odblaskowe tj.: kamizelki, smycze, opaski dzięki którym będą one bardziej widoczne na drodze. Impreza cieszyła się dużym zainteresowanie zarówno mieszkańców Gołdapi jak również przybyłych gości z różnych części kraju. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły