Szesnastolatka walczy o życie

wypadek_3Gołdapscy policjanci ustalają czy alkohol i nadmierna prędkość mogły być przyczyną wypadku, do jakiego doszło wczoraj na trasie Zatyki – Wrotkowo w gminie Gołdap. 16-latka walczy o życie w szpitalu a jej 27-letni kolega trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że srebrne bmw, którym podróżowali 27-latek i 16-latka, na łuku drogi w okolicy Zatyk (gmina Gołdap) wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto odbiło się od drzewa i zatrzymało po drugiej stronie jezdni.

Nieprzytomną 16-latkę z poważnymi obrażeniami przewieziono do szpitala w Ełku. Jej 27-letniemu koledze nic poważnego się nie stało. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila. Radosław J. został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy.

Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia oraz ustalają kto kierował zniszczonym bmw. (Red. KPP Gołdap)

wypadek_1  wypadek_2


Aktualności

Powiązane artykuły