Kradł i oszukiwał, grozi mu 12-lat więzienia

kodeks_karny1Gołdapscy policjanci zatrzymali 33-letniego Kamila D. podejrzanego o kradzieże i oszustwa. Na podstawie zebranego materiału, mieszkaniec Gołdapi usłyszał 8 zarzutów. Jego łupem padły przedmioty o wartości ponad 5000 złotych. 33-latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet do 12-lat więzienia.

Do zatrzymania podejrzanego doszło po tym, jak do miejscowej komendy policji wpływały zawiadomienia o kradzieżach i oszustwach. Wyjaśniając okoliczności tych spraw, policjanci ustalili, że ich sprawcą jest 33-letni Kamil D. Na podstawie zgromadzonego materiału, funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie 8 zarzutów za oszustwa i kradzieże.

Łupem 33-letniego gołdapianina padły m.in. pieniądze, biżuteria, karty bankomatowe, sprzęt rtv, kosmetyki oraz artykuły farmaceutyczne. Wszystko o łącznej wartości ponad 5000 złotych. Część mienia policjanci już odzyskali. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Na wniosek prokuratora i policjantów Kamil D. został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Ponadto mężczyzna działał w warunkach tzw. „recydywy”, za co grozi mu teraz nawet do 12 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły