Gołdapianie pokazali się z jak najlepszej strony

husaria_3W Barczewie odbył się 16 maja Otwarty Puchar Warmii i Mazur w Kick-Boxingu federacji WKSF (World Kickboxing and Karate Sport Federation jest światową organizacją sztuk i sportów walki). W pucharze wystartowało około 165 zawodników z całej Polski. Na zawodach nie zabrakło reprezentantów naszego klubu Husaria Gołdap.

Gołdapianie pokazali się z jak najlepszej strony, tocząc bardzo emocjonujące pojedynki i w rezultacie przywożąc 14 medali. Niestety nie wszystkim udało się wrócić z medalami ale również na uwagę zasługują takie osoby jak: Wojciech Iwanicki, Michał Krawczyk, Miłosz Osiński, Gracjan Ludtke oraz Jan Żuławski.

Oczywiście jak zawsze wyjazd i zawody nie obeszły by się bez wsparcia sponsorów takich jak: Z.E. Wolt, Piekarnia „Tygrys” Pana Karola Szablaka, partnera Zajazd Piękna Góra Rudziewicz i wsparcia dyrektora OSiR w Gołdapi pana Marka Kuskowskiego. Wielkie podziękowanie należą się również panu Jarosławowi Zielińskiemu za pomoc przy organizacji wyjazdu oraz dopingowanie i reklamowanie naszego klubu na wszelkich wyjazdach.

Medaliści:

SEMI-CONTACT:

1. Wiktoria Rykaczewska – brązowy medal,

2. Mateusz Puczyłowski – brązowy medal.

LIGHT-CONTACT:

1. Bartosz Słowikowski – srebrny meda,l

2. Filip Zieliński – srebrny medal,

3. Kamil Tyszlak – srebrny medal, brązowy medal kat. junior,

4. Marcin Duszak – srebrny medal,

5. Dariusz Zbroja – brązowy medal,

6. Leon Kisłowski – brązowy medal,

7. Wiktoria Rykaczewska – brązowy medal,

8. Mateusz Puczyłowski – brązowy medal.

KICK-LIGHT:

1. Kamil Tyszlak – srebrny medal,

2. Dariusz Zbroja – brązowy medal,

3. Wiktoria Rykaczewska – brązowy medal.

– Bardzo jestem zadowolony z postawy oraz wyniku zawodników naszego klubu. Pokazali się z jak najlepszej strony i toczyli bardzo wyrównane pojedynki z zawodnikami dużo bardziej doświadczonymi, co świadczy o tym, że nie odstajemy poziomem od klubów znaczących w naszym kraju. Cieszy mnie również fakt że coraz więcej osób zaczyna w nas wierzyć i nas wspierać. Będziemy cały czas o nich pamiętali i godnie ich reprezentowali, ponieważ nie ma dużo takich osób u nas w mieście a bez ich wsparcia i pomocy nie dalibyśmy rady wyjechać na zawody w takim składzie. Na uwagę zasługuję również fakt, iż mamy w klubie własnego licencjonowanego sędziego, którym został Grzegorz Szafran, dzięki czemu nie musimy ponosić większej składki startowej. Wszystkim jeszcze raz dziękuję za wsparcie a zawodnikom gratuluje – powiedział jeden z trenerów klubu Husaria Gołdap Damian Szafran

 


Aktualności

Powiązane artykuły