Gimnazjalny AQUARUN – sport zamiast używek

gimnazjon_18 maja na obiektach hali – basen Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi zorganizował II zawody AQUARUN popularyzujące sport, rekreację i zabawę wśród młodzieży naszej szkoły. Celem zawodów jest także popularyzowanie zdrowego, np. sportowego stylu życia, wolnego od środków uzależniających takich jak: alkohol, papierosy, narkotyki i dopalacze.

Zawody uroczyście otworzyli dyrektor Gimnazjum nr 1 pani Bożena Kalinowska i gospodarz obiektu pan Marian Mioduszewski.

W zawodach, które są coroczną promocją sportu gimnazjalnego, startowały dziesięcioosobowe reprezentacje klas I-III. 5 dziewcząt i 5 chłopców startuje w sztafecie pływackiej 5 x 25m i sztafecie lekkoatletycznej , 5 x 1 okrążenie Hali.

Podczas rozgrywania konkurencji LA okres rozgrzewki i przerw pomiędzy startami poszczególnych klas umilał występ gimnazjalnego zespołu muzycznego Blind Street i zespołu chłopców tańczących break dance.

Komunikat końcowy

KLASY I: 1 – I D , 2 – I B, 3 – I G;

KLASY II: 1 – II D, 2 – II E, 3 – II A;

KLASY III: 1 – III D, 2 – III A, 3 – III C.

Ceremonii dekoracji dokonali – dyrektor i zastępcy dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi. Puchar Dyrektora za najlepszy wynik zdobyła klasa III D. Nauczyciele wychowania fizycznego składają podziękowanie dla kierownictwa i pracownikom OSIR-u za udostępnienie obiektów i aparatury do pomiaru czasów na pływalni.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Gimnazjalny AQUARUN – sport zamiast używek

  1. janekdzbanek

    Wstęp do artykułu informujący o zawodach błędny,nauczyciele wych.fiz.nie organizowali zawodów aquaran,tylko aquarun.Autor wstępniaka do szkoły!!Zawody propagują zdrowy styl życia,a nie np.sportowy styl życia,co za styl!!!!masakra po prostu.