Dzień Matki u gołdapskich emerytów

emeryci_7Jak co roku o tej porze w Gołdapskim Związku Emerytów i Rencistów świętowano Dzień Matki. Zarząd na czele z prezes Heleną Łukaszewicz i skarbnik Marią Piątkowską oraz gronem członków przygotowali miłe spotkanie wszystkim związkowym matkom.

Zespół WRZOS zadedykował i zaśpiewał zestaw specjalnie przygotowanych piosenek. Podczas występu cała sala rzewnie wtórowała znanym i ukochanym piosenkom o matce aż niejednokrotnie łza się zakręciła w oku.

Na przemian były recytowane wiersze, również przez same autorki, które napisały utwory z dedykacją dla swoich matek.

W imieniu zgromadzonych Cecylia Buczyńska-Buza i Halina Skrzypkowska złożyły specjalne podziękowania wręczając kwiaty przewodniczącej Helenie i sekretarz Marii, jednocześnie dziękując tym wszystkim, które im pracowicie pomagają organizacyjnie w przygotowaniach.

Przy umajonych kwiatami stołach, przy kawie, herbatce i cieście, gołdapskie matki mogły spędzić miłe chwile. Związkowy didżej Czesław Stawiecki zadbał również o konkretne melodie.

Na spotkanie przybyło również małżeństwo z Suwałk – Danuta i Stefan Byrowie, którzy są członkami gołdapskiego związku i czynnie się angażują w jego działalność. Pan Stefan swoją kamerą i aparatem uwiecznił pamiątkowo chwile spotkania. (Red. ZEiR


Aktualności

Powiązane artykuły