Zajęli VI miejsce

Robert 7W dniach 21-22 marca odbył się I Warmińsko-Mazurski Drużynowy Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów o puchar Burmistrza Giżycka. Na zaproszenie organizatora Radosława Narwojsza do Giżycka przyjechały drużyny z Suwałk, Gołdapi, Węgorzewa, Kętrzyna, Olecka, Mrągowa, Zambrowa oraz oczywiście Giżycka. W rozgrywkach uczestniczyło ponad 30 tenisistów z Warmii i Mazur.

Reprezentacja Gołdapi w składzie: Piotr Komocki, Jerzy Kuprewicz i Robert Popławski mimo znacznego osłabienia drużyny (nagły wyjazd Tadeusza Cemela) zajęła VI pozycje. W decydujących meczach zabrakło odrobiny szczęścia w losowaniu gier, a były duże szanse nawet na finał. Gołdapscy tenisiści obiecali poprawę wyników w przyszłorocznym turnieju.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, tabelami oraz fotorelacją z turnieju na stronach: https://pl-pl.facebook.com/kortygizycko oraz http://activetenis.com.pl/

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zajęli VI miejsce

  1. Andrzej

    Co to za reprezentacja.? ZE 100 % pewnością mogę podać przynajmniej 6 tenisistów z Gołdapi ,którzy z takimi zawodnikami jak Komocki,Cemel,Kuprewicz wygrają na „jednej nodze” : Dariusz S,Tomasz S,Ola O. Hubert P,Andrzej P,Andrzej T.
    W przypadku wątpliwości proszę bardzo,kasa na stół i gramy . .Reprezentacja powinna składać się z najlepszych zawodników,czyż nie ? Andrzej

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...