Certyfikat odebrany

bieg_jacw

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy prawo korzystania z znaku Produkty Warmii i Mazur. Prawo do korzystania ze znaku „Produkt Warmia Mazury” przysługuje flagowym produktom, usługom i wydarzeniom naszego regionu, które charakteryzują się dobrą jakością. Takim właśnie wydarzenie uznano Bieg Jaćwingów.

 

Celem projektu „Produkt Warmia Mazury” jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej regionu. Pomysł powstał w wyniku współpracy z francuskim departamentem Côtes-d’Armor, gdzie swą genezę miał znak „Produkt bretoński”. Marka przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa, wydarzenie. Mogą się o nią ubiegać osoby prywatne, firmy, placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

 

W gminie Gołdap takie certyfikaty otrzymali już Sława Tarasiewicz – Gospodarstwo Agroturystyczne „Trzy Świerki” oraz Ryszard Tymofiejewicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe „WITAL” w Gołdapi

bieg_jacw

Powiązane artykuły

19 komentarzy do “Certyfikat odebrany

 1. xyz

  Gratulacje dla obecnych i byłych organizatorów oraz uczestników i kibiców „Biegu Jaćwingów ” !!!

   
 2. Romeczek

  I co teraz hejterzy ? oskarzacie o malwersacje a tu prosze OSiR dostaje certyfikaty a wy jakimi mozecie sie pochwalic ?

   
  1. Szanowni Internauci sporadycznie cenzurujemy komentarze, ale w ostatnich dniach dwa z nich wyrzuciliśmy do kosza, ponieważ zawierały pomówienia. Są określenia, których się używa dopiero po decyzji prokuratora lub sądu. Komentarze dotoczyły jednego z radnych i kierownika jednej z gminnych instytucji.

    
 3. ObserwatorGratulacje

  Gratulacje!Czytając o certyfikacie twórca biegu Pan Lech Iwanowski może czuć się dumny! Brawo OSiR, że bieg się rozwija i są wprowadzane nowinki organizacyjne ale nasuwa się pytanie czy będziemy organizatorem pięknej imprezy tylko dla przyjezdnych czy Gołdap reprezentować będzie tylko kilku seniorów(szacun panowie za to co robicie) ? W ostatnim biegu start naszej młodzież był żałosny jakościowo i ilościowo!

   
 4. xyz

  Cyt. „Czytając o certyfikacie twórca biegu Pan Lech Iwanowski może czuć się dumny!”. Pan Lech Iwanowski to już jest instytucja – gratulacje Panie Lechu !!!.

   
 5. gold

  Ot i wielki certyfikat. podniecacie się – czym ?!?!?!?!? Ja mam z 15 certyfikatów no i co z tego ????????
  Pytam się co za tym idzie ?!?!?!

   
 6. Wacław

  Cytuję xyz – Pan Lech Iwanowski to już jest instytucja – gratulacje panie Lechu !!!
  Prawda.Dla powagi ten pan przywłaszczy sobie herb szlachecki „Rogala”.

   
 7. xyz

  gold napisał: 1 kwietnia 2015
  Ot i wielki certyfikat. podniecacie się – czym ?!?!?!?!? Ja mam z 15 certyfikatów no i co z tego ????????
  Pytam się co za tym idzie ?!?!?!

  „gold” – na wielki sukces składają się małe sukcesy.

   
 8. Qwa

  Nastepny certyfikat bedzie za mistrzostwo w przekretach finasowych. Bo jak inaczej nazwac to co sie w OSiR.

   
 9. hejo

  a o jakie przekręty finansowe chodzi??

   
 10. Qwa

  Hejo wejdz sobie na strone urzedu miasta i w zakladce kontrole masz protokol pokontrony przeprowadzony w osir. Jest tam opisane w jaki sposob sa marnotrawione dotacje przeznaczone na rozwoj sportu i rekreacji w Goldapi.

   
 11. sss

  Gratulacje!
  Ostatnie 5 lat zaowocowały zmainami dyrektorów w 3 instytucjach samorządowych: OSIR, DK, Biblioteka.
  OSiR pod kierunkiem dyr. Kuskowskiego rozwija się znakomicie, nowe inicjatywy, projekty międzynarodowe, inwestycje, aż chce się patrzeć i kibicować dalej.

  Biblioteka Publiczna pod kierunkiem dyr. Słapika zmieniła swoje oblicze. Ilość inicjatyw, wystaw, spotkań, wydarzeń organizowanych przez bibliotekę zaskakuje, że tak może działać biblioteka na tak wielu płaszczyznach. Wielka zasługa dyrektora i jego pracownic za cywilizacyjne wprowadzanie gołdapskiej Biblioteki w XXI wiek.

  Dom Kultury pod kierunkiem dyr. Jurgiełan to stagnacja, cofanie się i brak jakichkolwiek nowych, rozwojowych inicjatyw, a jakiekolwiek sukscesy to wynik pracy poprzedniego dyrektora. To także bardzo złe relacje dyr. Jurgiełan z jej pracownikami. Prawie całkowity brak projektów finansowanych ze żródeł zewnętrznych, a te realizowane to zaproszenia DK od podmiotów zewnętrznych do współrealizacji.

  Nic dodać, nic ująć!

   
 12. zajączek

  Świetny tytuł artykułu – certyfikat odebrany – tylko dlaczego, za co? I kto go odebrał/zabrał?
  Za wyniki kontroli finansowej?
  Bo gdyby redakcja napisała, że certyfikat przyznany, to miałoby ręce i nogi,a tak – jest dwuznaczne.

   
 13. Do sss

  Ty chyba czlowieku nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Tam przekret goni przekret. Projekty miedzynarodowe, nowe inicjatywy – na jakim ty swiecie i w jakim miescie zyjesz przeciez tam jest na 10 pracownikow 5 dyrektorow a kazdy z nich pilnuje tylko swoich interesow. Popatrz na stadion, bieznie,(wczesny Gierek) tam zeby prezesi Rominty nie zrobili plyt treningowych za wlasną kasę to bylyby krzaki i wodorosty.

   
 14. sss

  Przejedz sie czlowieku do Olecka to tylko 36 km. porownaj obikty i dzialalnosc OSiR w OLecku i Goldapi. Bedziesz wtedy mial pelny obraz naszego , a miasta sa porownywalnej wielkosci. Zobacz jakie projekty europejskie zrealizowalo Olecko a jakie OSiR w Goldapi. Nastepnym razem nie pisz bzdur bo zeby o czms pisac to trzeba miec troche wiadomosci na ten temat.

   
  1. leo

   Zajrzałem na stronę Olecka http://www.mosir.olecko.pl/wydarzenia/kategoria/-
   To jest kiepska działalność?

    
 15. Wer

  Proponuje NIK do OSiR, trzepia papiery z ostatnich 3-4 lat i goscia nie ma

   
 16. Sss

  Olecki OSiR tak na oko 10 razy lepszy od naszego i to widac. Tamdyrektor Kamkmski to prawdziwy gospodarz.

   
 17. sss

  Piszac wczesniejszy post mialem na mysli przepasc organizacyjna jak dzieli OSiR w OLecku i Goldapi oczywiscie na korzysc Olecka.