Po wypadku uciekli zostawiając kolegę

boczna 1Auto, którym podróżowali trzej młodzi mężczyźni, dachowało wczoraj popołudniu w pobliżu ogródków działkowych w Gołdapi. Policjanci ustalili, że z miejsca wypadku pieszo uciekli dwaj mężczyźni pozostawiając kolegę na tylnej kanapie renault. 18-, 19= i 29-latek trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalają, kto kierował autem w chwili wypadku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj (27.04) popołudniu w pobliżu ogródków działkowych przy ul. Bocznej w Gołdapi. Około godziny 12:30 oficer dyżurnym miejscowej komendy Policji otrzymał od dyspozytora pogotowia informację, że na polu dachowało auto a dwóch uczestników uciekło z miejsca.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi gruntowej kierujący renault Thalia w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem, zjechał na pole po czym auto kilkukrotnie przekoziołkowało.

Funkcjonariusze ustalili, że samochodem podróżowali trzej koledzy z Gołdapi. 18-letni Patryk W. i 19-letni Szymon K. zbiegli z miejsca zdarzenia pozostawiając kolegę na tylnej kanapie auta. Łukaszowi W. udzielono niezbędnej pomocy medycznej.

Kilka godzin od zdarzenia policjanci zatrzymali „uciekinierów”. Mężczyźni zostali przebadani na zawartość alkoholu – 18-latek miał w organizmie prawie promil alkoholu, pozostali byli trzeźwi. Całej trójce została również pobrana krew do badań na obecność środków odurzających. Gołdapianie trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają, kto kierował autem w chwili wypadku. (Red. KPP Gołdap)

boczna


Aktualności

Powiązane artykuły