Pijani koledzy uszkodzili samochód

kodeks_kajdanki_maleGołdapscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie samochodu. Sprawcy powybijali szyby i uszkodzili lusterka fiata. Straty właściciel wycenił na 600 złotych. 20 i 24-latek trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (25.04) przed godziną 23:00. Dyżurny gołdapskiej policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że został uszkodzony samochód i zabrane zostały tablice rejestracyjne. Z relacji zgłaszającego mężczyzny wynikało, że pozostawił on swoje auto na poboczu drogi na trasie Górne – Marlinowo i na chwilę się od niego oddalił. W tym czasie minął go volswagen Passat, po czym mężczyzna usłyszał dźwięk tłuczonego szkła i widział oddalający się samochód.

 

Policjanci natychmiast pojechali we wskazany rejon. W Górnem funkcjonariusze zatrzymali do kontroli Passata, którym podróżowali dwaj mieszkańcy powiatu gołdapskiego. Kamil B. i Marcin H. w samochodzie mieli młotek i tablicę rejestracyjną, która jak się okazało należała do uszkodzonego pojazdu zgłaszającego.

Funkcjonariusze zatrzymali 20 i 24-latka. Obaj sprawcy byli nietrzeźwi, mieli w organizmie po 2 promile alkoholu każdy. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia. Ponadto Kamil B. odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły