Konkurs na najpiękniejszego ślimaka Cittaslow

Gołdap należy do Międzynarodowej Sieci Miast Cittaslow. Celem miast należących do Sieci jest propagowanie życia bez pośpiechu, zwrócenie uwagi na własną tradycję, kulturę, stosowanie naturalnych, lokalnych produktów, życie z poszanowaniem ochrony środowiska i własnego otoczenia. Ruch Cittaslow neguje życie w ciągłym pędzie promując koncepcję dobrego i spokojnego (a więc bezstresowego) życia codziennego. Symbolem tego ruchu jest ślimak.

Organizatorzy Festiwalu Miast Cittaslow w Gołdapi zapraszają do udziału w konkursie na wykonanie ślimaka Cittaslow.

Celem organizowanego konkursu jest wykonanie ślimaka – uosabiającego styl życia bez pośpiechu, z poszanowaniem lokalnej tradycji, kultury, historii i lokalnych produktów. (którego wzór graficzny znajduje się w załączniku do regulaminu).

 

Regulamin konkursu na najpiękniejszego ślimaka Cittaslow

1. Uczestnikami konkursu mogą być osoby indywidualne lub grupy – mieszkańcy gminy Gołdap, bez ograniczenia wieku.

2. Ślimaki (przestrzenne) w technice dowolnej (np. papier, drewno, szkło, plastelina , guma itp.) należy dostarczyć do Domu Kultury w Gołdapi ul. Krótka 2,

do 4 maja 2015 r. Do wykonanej pracy należy dołączyć kartę uczestnictwa

(załącznik 1)

3. Prace oddane po terminie nie będą oceniane.

4. Komisja konkursowa powołana przez Organizatorów dokona oceny prac oraz przyzna pierwszą nagrodę.

5. Nagrodzona praca weźmie udział w konkursie na najładniejszego ślimaka podczas Festiwalu Cittaslow w Gołdapi (09.05.2015 r.) w rywalizacji z innymi miastami Cittaslow biorącymi udział w Festiwalu.

6. Na stronie internetowej Domu Kultury w Gołdapi oraz Urzędu Miejskiego zostaną opublikowane wyniki konkursu.

7. Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji.

Załącznik z kartą zgłoszenia:

Karta uczestnika konkursu

 

cittaslow

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Konkurs na najpiękniejszego ślimaka Cittaslow

 1. Czesław

  Czy jedyną nagrodą dla zwycięzcy będzie udział w kolejnym konkursie ślimaków???

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Volt

  Właśnie. Czy jest jakaś konkretna nagroda za ślimaka? Czy dla zwycięzcy tylko udział w tym drugim konkursie? bo jeśli tak to beeeee……

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Eko

  Skoro organizator nie odpowiada na istotne pytanie internautów to chyba nie jest zainteresowany tym żeby Festiwal miał odpowiednią rangę. Może tu chodzi tylko o to żeby Festiwal się odbył a już jego poziom jest nieważny. Jak to jest PANI organizatorko?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Anonim

  Nie wiem czego tu nie rozumieć. Trzeba czytać ze zrozumieniem. Skoro napisane jest, że komisja przyzna pierwszą nagrodę, to znaczy, ze nagroda będzie. Nie napisał, ze przyzna 1 miejsce, tylko nagrodę, a nagrodzona praca będzie brała udział w dalszej rywalizacji. Ot co!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...