Zajęły w turnieju II miejsce

siatka_1Na zaproszenie Oleckiej Rady Młodzieżowej , na nowoczesnej hali „ Lega „ w Olecku, spotkały się drużyny siatkarskie z Suwałk, Gołdapi , Ełku i Olecka. Rywalizowano w kategoriach dziewcząt i chłopców, rozgrywając mecze systemem „ każdy z każdym” .

Reprezentacja dziewcząt z gołdapskiego liceum (w składzie: Joanna Januszkiewicz, Anita Ślimkowska , Ada Jurkojć, Natalia Sznurkowska, Martyna Piatkowska, Żaneta Winiarska i Karolina Cewkowicz) dość gładko pokonała zespoły I LO Olecko i I LO Ełk, wygrywając oba mecze po 2 : 0. W meczu z I LO z Suwałk, po bardzo wyrównanej grze gołdapianki uległy w tiebreaku 2 : 1, ostatecznie zajmując II miejsce w turnieju.

Występ reprezentacji chłopców z LO w Gołdapi (w składzie: Mateusz Bućkun, Dawid Górski, Daniel Żbikowski, Szymon Karmiłowicz, Marcin Gawza, Jakub Rozumowski i Mateusz Wutkie) w tym turnieju był sprawdzianem umiejętności nabytych podczas systematycznej pracy treningowej w sekcji siatkówki UKS Jantar. W pierwszym meczu z I LO z Suwałk dość duża presja i kłopoty w odbiorze piłki spowodowały, że nasi licealiści nie mogli nawiązać walki z dużo bardziej doświadczoną i utytułowaną drużyną z Suwałk. Pozostałe mecze z I LO z Olecka i z zespołem ZSZiL w Olecku stały już na bardziej wyrównanym poziomie ale naszej drużynie nie udało się wygrać ani jednego seta.


Aktualności

Powiązane artykuły