Rozpoczęcie 6. sezonu ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię!!!

bbl28 marca oficjalne rozpoczęcie 6. sezonu ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię!!! Zapraszamy na wspólne, bezpłatne treningi biegowe BiegamBoLubię – co tydzień w sobotę o godzinie 09.30 na stadionie OSiR w Gołdapi.

Biegam Bo Lubię w Gołdapi – to świetna okazja do wyjścia z domu, zawarcia nowych znajomości, a przede wszystkim do aktywnego i prozdrowotnego spędzenia wolnego czasu.

Dlaczego bieganie?

Ponieważ to najbardziej naturalna aktywność, sport, którego każdy z nas – nawet najbardziej stroniący od wysiłku fizycznego – choć raz w życiu spróbował. Biegania nie trzeba się uczyć.

Dlaczego na stadionie?

Ponieważ najbardziej zależy nam na tych, którzy dopiero zaczynają. Na stadionie nie muszą gonić szybszych biegaczy. To miejsce daje nam wyjątkowe możliwości. Nikt nie musi się nadwyrężać, ale też nikt się nie nudzi. Pozostajemy grupą, choć każdy robi, ile może i chce. O korzyściach płynących z aktywności fizycznej nikogo rozsądnego przekonywać nie trzeba – wszak dbanie o zdrowie i urodę jest w trendzie! Zajęcia obejmują trening ogólnorozwojowy.

ZAPRASZAMY!!!)

STADION – SOBOTA – 9.30

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Rozpoczęcie 6. sezonu ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię!!!

  1. .#1

    Wszyscy zainteresowani rozwojem sportu i rekreacji ruchowej na terenie naszej gminy powinni zainteresowac sie protokolem pokontrolnym Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej zamieszczonym na stronach urzedu miasta w zakladce kontrole. Protokol zawiera cala mase przekretow finansowych majacych miejsce w goldapskim OSiR. Bardzo ciekawa lektura. Polecam.Ciekawe co na to wladze naszego miasta sprawujace bezposredni nadzor nad OSiR.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...