Dzień Otwarty w „Dwójce”

DSCN0690W środę 18 marca w naszej szkole miał miejsce Dzień Otwarty, zatem każdy kto chciał zobaczyć, przyjrzeć się uważniej, mógł zwiedzić „Dwójkę”. Z tej możliwości skorzystali zwłaszcza rodzice, których dzieci wybiorą się we wrześniu do oddziałów przedszkolnych, zerówki albo do pierwszej klasy.

Miło nam było także gościć pana burmistrza Tomasza Luto oraz przewodniczącego Rady Miejskiej, pana Andrzeja Piankę. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie do naszej szkoły.

Nauczyciele i uczniowie pokazali gościom „Dwójkę”, jaką jest każdego dnia. Tutaj codziennie uczniowie rozwijają swoje umiejętności, biorąc udział w różnych zajęciach.

Dzieci mogły tego doświadczyć. Pomagali im uczniowie. Dzieci tańczyły z akompaniamentem, piekły muzyczne ciasto, rozwiązywały zagadki, uczyły się mruczanki Kubusia Puchatka, wykonywały „słoiczek z miodem” z kolorowego brystolu, sporządzały wiosenną wydzierankę, sprawdzały, z czego zrobią tratwę, za pomocą środków multimedialnych pisały średniowiecznym gęsim piórem, wykonywały ptaszka, pokonywały tor przeszkód w sali gimnastycznej, wykazywały się kreatywnością w salach Radosnej Szkoły.

Wszyscy goście otrzymali praktyczny upominek – kolorowy kubek ze zdjęciem, nazwą szkoły i jej adresem internetowym.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 2, która solidnych nauczycieli ma, która uczy, bawi i wychowuje, gdzie uczeń po prostu dobrze się czuje.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Dzień Otwarty w „Dwójce”

  1. Beata

    W sali zabaw dzieciaki mają widok z okna na… drewno opałowe:-|

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...