Szósta kolejka Halowej Ligi Futsalu

admin-ajax.phpW hali OSiR została rozegrana szósta kolejka Halowej Ligi Futsalu o Puchar Studia Reklamy GRAFIX w Gołdapi. Pomimo, iż do rozegrania została jeszcze jedna kolejka to już dziś drużyna SEBEX BUS została zwycięzcą tegorocznej edycji Halowej Ligi.

Nadal jednak toczy się walka o miejsca na podium, na które mają szansę drużyny Alkohole KAMA, KS Tęcza Gołdap, Nord-Ost Gołdap i Iryd Gołdap. Trochę za późno do odrabiania strat zabrała się drużyna „Ekipy Zdziśka Kowale Oleckie”, która w dwóch ostatnich kolejkach zdobyła 10 punktów i nie ma już szans na miejsca II – III. Co raz lepiej spisuje się jednak nowicjusz Ligi drużyna Botkuny Team, pomimo kolejnych przegranych zauważyć można progres w ich spotkaniach.

Wyniki szóstej kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Studia Reklamy GRAFIX

 


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Szósta kolejka Halowej Ligi Futsalu

 1. Fakt

  Przepraszam Redakcję, że nie w temacie piszę, ale nie mam gdzie tego zamieścić, a bym chciał. Chodzi o to, że Nasza Gołdap na FB zamieszcza często różne materiały, no i oczywiście są pod nimi same cukrowane komentarze. Wiadomo – jakie mają kiedy umieszczane są tylko pod własnym nazwiskiem.
  Ostatnio Nasza Gołdap zamieściła tam materiał na temat pomysłu przeniesienia Urzędu Miasta na ulicę Partyzantów. Oczywiście Nasza Gołdap prosi w tym materiale o opinie (komentarze) w tej sprawie. No i są tam same pozytywy a jak jedna młoda osoba napisała coś o wazelinie to od razu została innym komentarzem zbesztana za nieprawomyślność. Myślę, że bardziej szczere komentarze będą wtedy kiedy ten materiał ukaże się u Was. Pozwoliłem sobie skopiować to i proszę o pomoc. Chodzi mi tylko o prawdziwe , nie cukrowane, opinie. Oto treść materiału:
  „Nasza Gołdap
  Burmistrz Tomasz Luto zlecił Wydziałowi Infrastruktury i Inwestycji Komunalnych oszacowanie kosztów przeniesienia Urzędu Miejskiego w Gołdapi do budynku przy ulicy Partyzantów 31 wraz z rozplanowaniem pomieszczeń biblioteki, szkoły muzycznej oraz urzędu. Plan zakłada późniejszą sprzedaż budynku przy Placu Zwycięstwa 14. Co sądzicie o tym pomyśle? „

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. obiecanki

  Niech najpierw burmistrz zacznie spełniać swoje obietnice a potem bierze się za burzenie. A pensja jak wpływała tak wpływa. Lustereczko powiedz przecie (dalszej części nie opublikowaliśmy, bowiem zawiera naruszenie dóbr osobistych) .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Bronisz

  Wiadomo, że na fejsie ludzie będą cukrzyć, bo swoje nazwiska trzeba podać. A prawda jest tu. Przeniesienie urzędu na Partyzantów to najgłupszy pomysł nowej władzy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Grabowo

  Oto wyłazi szydło z worka. Tu burmistrzu czytaj i poznawaj co ludzie naprawdę myślą, nie na fejsbuku.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. [1]

  A w osir dalej pieciu dyrektorow i zarobki dla kazdego 7 kola ma reke. Czy kto
  w tym miescie umie liczyc ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Sobolewski

  I z jakiego powodu budynek na Partyzantów miałby być lepszy od tego na Placu Zwycięstwa? Że windę ma? Też mi coś. Dzisiejszy Urząd też może mieć windę, od tyłu, od Domu Kultury, i sprawa załatwiona. A już na pewno żadnych oszczędności z przenosin nie będzie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Maria

  Cytuję ze strony na fejsbuju:
  ” Dziś uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi spotkali się z Tomaszem Luto. Burmistrz rozpoczął spotkanie od przybliżenia zakresu działalności gminy oraz specyfiki swojej pracy. Po wstępie rozpoczęła się dyskusja. Większość pytań dotyczyła dalszego funkcjonowania straży miejskiej, przeniesienia siedziby UM, dofinansowania młodych sportowców oraz kierunków dalszego rozwoju miasta.”
  A może pan burmistrz spotkałby się także z ludźmi z innych kategorii wiekowych, a nie tylko z tymi, którzy z natury rzeczy nie lubią Straży Miejskiej bo są najczęściej przez Straż dyscyplinowani w różnych „parkowych” i innych sytuacjach? Ja pytam, kto najczęściej popełnia wykroczenia czy też zachowuje się niezgodnie z ogólnymi normami prawidłowego współżycia społecznego? Licealista, czy ustabilizowana życiowo kobieta/mężczyzna w średnim albo starszym wieku? Kto najczęściej odpowie, że Straż należy zlikwidować? Ten, kto był przez tę Straż ukarany mandatem czy choćby pouczeniem. Więc kto? W dużej mierze młodzi ludzie. Dlatego panie burmistrzu uczciwie by było gdyby pytał pan o tę istotną sprawę wszystkie kategorie mieszkańców, nie tylko uczniów. Ale, rozumiem, skoro się już wymyśliło ten niemądry pomysł to teraz trzeba szukać wsparcia. A gdzie je znaleźć? Już odpowiedziałam.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. Zezik

  A na http://www.goldap.info.pl jest jeszcze więcej. Swoją drogą szkoda, że na portalu goldap.org. nie pojawiają się takie informacje, bo tu mozna komentować bez przeszkód, a na goldap.info wymaga się logowania lub przez FB. To w sposób znaczący zniechęca ludzi do komentowania. Proszę to wziąć pod uwagę Redakcjo.
  A teraz do rzeczy. Podczas spotkania z młodzieżą, które z opisu to wygląda raczej nie jak lekcja obywatelska a jak twarde przepytywanie burmistrza, pan Tomasz Luto opowiadał bajki. Oto pytanie i odpowiedź burmistrza:
  „Czy pensja burmistrza została obniżona?

  Tomasz Luto: Już została obniżona o 20%. O wysokości obniżki zadecydowała rada miejska.”
  Panie burmistrzu. Jak pan może takie bajki opowiadać?. Chyba tylko nieobeznanej z istotą rzeczy młodzieży. Przecież wiadomo, że pan nie obniżył sobie ani grosza ponieważ jasne jest, że tylko z tego względu, że pan dopiero objął stanowisko i nie ma takiego stażu jak 24-letni poprzedni burmistrz pan n i e m ó g ł po prostu dostać tyle samo. Dostał pan tyle ile (niestety) mógł dostać. Tak więc o jakich 20% obniżki pan mówił młodzieży? Zresztą, jakie 20% ? Miało być 50 tys. w skali roku!

  Dalej padło inne pytanie i odpowiedź :
  „Jeśli podczas referendum mieszkańcy zadecydują, że straż miejska powinna zostać zlikwidowana to czy będzie więcej etatów dla policjantów?

  Tomasz Luto: Jeśli taka decyzja zapadnie, będziemy rozmawiali o tym z panem komendantem, żeby dofinansować etat lub dwa.”

  To ja pytam, czy te (wątpliwe) 1-2 dofinansowane przez Gminę etaty policjantów zabezpieczą wykonanie tych zadań, które teraz realizuje Straż? (Pamiętać należy, że ci 1-2 policjanci będą wykonywać przede wszystkim swoje policyjne zadania!)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...