Starosta uhonorowany medalem

starosta_3Starosta gołdapski Andrzej Ciołek został odznaczony brązowym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”. 28 stycznia 2015 r. w imieniu Ministra Obrony Narodowej medal staroście wręczył wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski. Medalem „Za zasługi dla obronności kraju” uhonorowano również wójta gminy Świętajno Andrzeja Stanisława Kisiela oraz burmistrza Kętrzyna Krzysztofa Hećmana. Gratulujemy.

Medal „Za zasługi dla obronności kraju” to polskie odznaczenie wojskowe nadawane przez ministra obrony narodowe, stanowiące uznanie dla osób, które swoją pracą lub działalnością przyczyniły się do rozwoju i umocnienia obronności kraju. Medal może być również nadawany jednostce wojskowej, organizacji społecznej, przedsiębiorstwu, zakładowi lub instytucji. Wraz z odznaką medalu wręczana jest legitymacja.

Medal posiada trzy stopnie: złoty, srebrny i brązowy.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Starosta uhonorowany medalem

 1. Anonim

  Starosta wręczał, wręczał, w końcu sam się doczekał

 2. Czesio

  No i może dobrze by było gdyby pan Ciołek zajmował się tylko obronnością! Było by to napewno lepsze dla naszego powiatu. Panie Ciołek wróć pan do obronności i gołębi i daj ludziom kompetentnym rządzić naszym powiatem.

 3. gołdapianin

  Starosta już taki medal z pewnością ma z pracy w SG, teraz bedzie miał dwa.

 4. Renia

  Gołdapianin ma rację. Taki medal dostaje się standardowo po kilku latach pracy w resorcie. Po prostu z przydziału.

 5. weew

  100 MILIONÓW EURO DLA UKRAINY
  Kupuję gazetę, na pierwszej stronie Ukraina. Włączam radio, słyszę o Ukrainie. Włączam telewizor, na każdej stacji pierwsza wiadomość to problemy Ukrainy. Mam dość słuchania o Ukrainie. Chciałbym się czegokolwiek dowiedzieć np. o naszej gospodarce czy też o tym co robi rząd aby zmniejszyć bezrobocie. Niestety tego się nie dowiem, bo rząd nic w tej kwestii nie robi. Dziś udało mi się zapisać do lekarza okulisty na wrzesień tego roku. Podobno to i tak bliski termin. No tak na służbę zdrowia nie ma ale na pomoc dla Ukrainy to jest. Chrzanię taki rząd i taki parlament co ma własnych obywateli w głębokim poważaniu. Na żadne wybory już nie pójdę, bo na kogo mam głosować ? Te same ryje tylko barwy inne.

 6. hejo

  ja też już nie mam zamiaru chodzić na wybory…… nie mam na kogo głosować, nikt nie dotrzymuje obietnic

 7. gołdapianin

  Do weew-pomieszałeś chyba artykuły, żale wylewaj
  gdzie indziej, nie o tym mowa w/w artykule, co ma piernik do wiatraka.

 8. #1

  Wszyscy politycy prezentuja podobny poziom i ci na gorze i ci na dole. Jak dostana sie juz do koryta to musla ze beda tam juz do konca swoich dni i o obietnicach danych wyborcom nie pamietaja . Popatrzcie tylko na ich oswiadczenia majatkowe i wiadomo komu w Polsce dobrze.

 9. Herr T

  Widzę, że niektórzy piszą tu nie na temat. Ja na przykład uważam, że zupełnie nie na temat będzie pisanie, że pan Burmistrz jednych zwalnia a innych trzyma, choć zmienia im stanowiska. Na przykład tak zrobił z córką radnego Dzienisa. Dotychczas pracowała w śmieciach teraz mówi się, że Burmistrz (zamiast ukrócić zatrudnianie „po rodzinie” – radny Dzienis jest tego przykładem bardzo wyraźnym) przeniesie ją na miejsce zwolnionej pani Ewy, na stanowisku przy dowodach osobistych. Ładnie to tak panie burmistrzu?