Długo oczekiwany Mikołaj przybył pod koniec zabawy

jablonskie_1Choinka szkolna w Szkole Podstawowej w Jabłońskich to impreza, która organizowana jest w styczniu każdego roku. W tym roku bawiliśmy się 24 stycznia. Do szkoły przybyli absolwenci, uczniowie, przedszkolaki oraz rodzice. Mieliśmy również zaszczyt gościć przewodniczącego Rady Powiatu pana Leszka Retela.

Impreza rozpoczęła się dyskoteką, podczas której bawiła się cała społeczność szkolna. Przerywnikiem w zabawie był występ uczestników koła teatralnego, którzy wystąpili w inscenizacji pt. „Jest taki kwiat.” Uczniowie brawurowo odegrali swoje role m.in.: lokaja, pokojówki, księcia, wróżki, króla i królowej, ogrodnika oraz aroganckiej Semiramidy. W piękny i dostojny sposób zaprezentowali taniec dworski, wprowadzając publiczność w uroczysty nastrój.

Uśmiechy na twarzach nie znikały, kiedy na scenie pojawiły się przedszkolaczki. Dziewczynki zaśpiewały piosenki w języku angielskim, wykazując się świetną znajomością angielskich słówek oraz umiejętnościami wokalno-tanecznymi. Długo oczekiwany Mikołaj przybył pod koniec zabawy, wręczając wszystkim dzieciom wspaniałe paczki.(KW i AW)


Aktualności

Powiązane artykuły