Słabość do słodkości zakończona mandatami

gwiazda_goldapiPolicjanci z Gołdapi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy z jednego z miejscowych marketów ukradli 4 kg słodyczy. Sprawcy to mieszkańcy miasta w wieku 18 i 19 lat. Za swoją słabość do słodkości, mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (15.02) około 9:20 w jednym z gołdapskich marketów. Dwaj młodzi mężczyźni ukradli 4 kilogramy słodyczy o wartości ok. 80 zł, po czym uciekli ze sklepu. Pracownicy opisali sprawców całego zajścia, których funkcjonariusze zatrzymali niespełna 10 minut od zdarzenia. Okazali się nimi być: 18-letni Patryk W. oraz 19-letni Mateusz W.

Artykuły zostały zwrócone do sklepu, natomiast za swoją słabość do słodkości, mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Słabość do słodkości zakończona mandatami

 1. kot

  Za kradzież – mandat? O, to ciekawe… ktoś powie, że to czyn o niskiej szkodliwości społecznej, bo co to jest 80 zł, ale, przynajmniej dla mnie, złodziej zawsze jest złodziejem, a nie osobą popełniającą wykroczenie.

  1. PRANKMASERS

   W ogóle nie znacie sie na żartach. It’a prank, its’a prnk man

 2. spu

  czy ktoś ze służb zajmie się wreszcie śmierdzącym dymem wydobywającym się z kominów w okolicy Lidla. Czym ci ludzie palą, ubraniami czy petami. tego już się nie da wytrzymać. Tak jest codziennie wieczorem jak udaję się na zakupy do lidla. SMRÓD I JESZCZE RAZ SMRÓD. Panowie ze straży miejskiej proszę sprawdźcie to.

 3. Dociekliwa

  Smród w okolicach Lidla? 100% że to z kominów fabryczki koło parku. A dym a to zielony a to biały a to żółty…