Przyjaciele Przyrody z „dwójki” informują: Co zrobić z zepsutym radiem i starym telewizorem?

a_elektrosmieci_4Dzieci z „dwójki” od wielu lat potrafią znaleźć sposób na rosnące hałdy elektrośmieci, które zalegają na strychach albo rdzewieją na podwórkach. Swoją pomysłowością zarażają dorosłych, bo przecież każdy chce należeć do szkolnej ekodrużyny przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.

Kolejna zbiórka elektrośmieci zakończyła się sukcesem. Telewizory, radia, lodówki, zamrażarki, pralki, telefony, lampki… odebrała Firma EKO HARPOON Recykling Sp.z.o.o. z Cząstkowa Mazowieckiego.

 

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w akcję Gołdap bez Elektrośmieci”. Zachowujmy się ekologicznie, nie zapominajmy o skutkach zaniedbań wobec otaczającego nas środowiska naturalnego.

Przyjaciele Przyrody SP nr 2 w Gołdapi i koordynatorka akcji-Alina Oleszczuk

Zachęcamy do kontynuacji naszego pomysłu wyzbierajmy wszystko co zalega w naszych piwnicach, garażach, bo przecież nasza akcja trwa nadal. Zakończyliśmy kolejną zbiórkę elektrośmieci i natychmiast rozpoczynamy nową.

Nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem elektronicznym?Na co czekasz ? Przynieść elektrośmieci do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi. Sala nr 8p każdego dnia (oprócz sobót i niedziel) w godzinach 8.00-17.00.

Czekamy!

Pomóż szkole zdobyć cenne nagrody.

Dołącz do naszej ekodrużyny !


Aktualności

Powiązane artykuły