Odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego

turniej_1W dniu wczorajszym w Hali OSiR odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego o Puchar Prezesa Rominty Gołdap. W czysto przyjaznej atmosferze drużyny rywalizowały od godz. 10:00 o puchary i statuetki.

Celem jednak dzisiejszego spotkania było wspomnienie ŚP.MIRKA ORŁOWSKIEGO oraz zbiórka funduszy na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Eryka Boguszewskiego. Nie zawiedli zawodnicy i kibice, którzy licznie przybyli dziś na halę.

Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna SEBEX BUS GOŁDAP, najlepszym zawodnikiem został Maciej Kisiel z drużyny Rominty 2, a najlepszym bramkarzem został wybrany Krystian Szyksznian ze zwycięskiej drużyny.

I miejsce – Sebex Bus

II miejsce – Rominta Gołdap I

III miejsce – Rominta Gołdap II

IV miejsce – Iryd Gołdap

V miejsce – Alkohole KAMA

VI miejsce – Przyjaciele Mirka Orłowskiego

VII miejsce – Nord-Ost Gołdap

W imieniu organizatorów turnieju chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w zbiórce funduszy na leczenie i rehabilitację Eryka Boguszewskiego. Harcerkom, zawodnikom, kibicom, spikerowi, Andrzejowi Sokołowskiemu, Marcie Adamczewskiej z Suwalskich Wigier, Studiu reklamy GRAFIX z Gołdapi, Państwu Galińskim – Leśny Zakątek, Michałowi Piszczkowi z Pelo Sinal Da Santa Cruz, grupie tanecznej Dance Life Style oraz wszystkim ludziom dobrego serca za fundusze bardzo duże i szczere DZIĘKUJĘ – Zbyszek Konobrocki.

Powiązane artykuły