Kolejne zwycięstwo gołdapskich policjantów

94-15469_mo5Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn.

Zwycięstwo już po raz czwarty zdobyli gołdapscy policjanci. Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji.

Ósmy Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych odbył się w sobotę (21.02.2015r.) na hali Miejskiego Ośrodka Sportu w Kętrzynie. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie. W rywalizacji o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn wzięły udział następujące drużyny, m.in.: Państwowa Straż Pożarna Kętrzyn, Zakład Karny Dubliny, Straż Graniczna Barciany, Miasto Kętrzyn oraz funkcjonariusze z Komend Powiatowych Policji z : Pisza, Bartoszyc, Kętrzyna, Gołdapi i Olecka.

Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium.

Turniej rozegrany był w 2 grupach. Najmocniejszą drużyną okazała się ekipa gołdapskich policjantów, którzy stanęli na najwyższym podium po wygranej w rzutach karnych. Była to już 4 wygrana gołdapskich policjantów w Kętrzynie. Zaszczytną II pozycję zdobyli przedstawiciele Miasta Kętrzyn, natomiast na III miejscu podium uplasowała się drużyna Zakładu Karnego z Dublina.

Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się Adam Sepczyński, reprezentant Miasta Kętrzyn – zdobywca 7 bramek oraz bramkarz Jakub Lewandowski z Komendy Powiatowej Policji w Piszu. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Paweł Kasprzak, który zagrał w reprezentacji Zakładu Karnego Dublin.

Za swoją grę wyróżnieni zawodnicy otrzymali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk insp. Wiesława Skudelskiego Komendanta z Kętrzyna oraz Damiana Nietrzeba Zastępcy Burmistrza Miasta Kętrzyn. (Red. KPP Gołdap)

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły