Kolejne zwycięstwo drużyny Jaćwingów

pilka_1W sobotę 7 lutego rozpoczęła się II runda Podlaskiej III Ligi Piłki Ręcznej. Jaćwingowie, tym razem na wyjeździe, zmierzyli się z zawodnikami MLKS Czarni Granit Olecko i kolejny raz okazali się lepsi.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od czerwonej kartki dla bramkarza drużyny Czarnych za faul na naszym zawodniku. Jednak nie pomogło to naszej drużynie, liczne błędy oraz brak skuteczności miały swoje odzwierciedlenie w wyniku. Mimo iż większość pierwszej połowy prowadziliśmy, na przerwę schodziliśmy przegrywając 14:15.

Druga połowa należała zdecydowanie do nas. Cały czas utrzymywaliśmy wysokie prowadzenie, mimo że drużyna gospodarzy cały czas starała się gonić wynik. Kolejna czerwona kartka w drużynie Czarnych zdawała się przesądzić o wyniku meczu. Jaćwingowie do końca spotkania utrzymali prowadzenie, wygrywając całe spotkanie 30:28.

Nie zawiedli oczywiście gołdapscy kibice. Zwycięstwo odnieśliśmy nie tylko na boisku, ale także na trybunach.

Kolejne spotkanie III ligi odbędzie się 21 lutego w Gołdapi. Po raz pierwszy zagra u nas drużyna TS Siemiatycze. Serdecznie zapraszamy.

Julita Sztuk

UKS Jaćwingowie Gołdap

 

Powiązane artykuły