Ferie w Świetlicy Wiejskiej w Siedlisku

IMG_2488Zdawałoby się że ferie zaczęły się wczoraj, a już się skończyły. W naszej świetlicy miło spędzamy czas i znajdujemy różne sposoby na nudę. Drugi dzień ferii spędziliśmy w Świetlicy Wiejskiej w Grabowie na balu karnawałowym, na którym nie zabrakło zabaw i muzyki.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, fantastyczną zabawę i miło spędzony czas pani Dorocie Łasica i uczestnikom Świetlicy Wiejskiej w Grabowie. Następne dni na naszej świetlicy mijały głównie na grach i zabawach, ale też zrobiliśmy przepyszne rogaliki, sałatki owocowe i warzywne. 4 lutego naszą Świetlicę odwiedzili uczestnicy Świetlicy Wiejskiej w Grabowie wraz z opiekunem panią Dorotą Łasicą. Na ten dzień młodsi uczestnicy przygotowali recytację wierszy Józefa Ratajczaka, zaś nasza młodzież przygotowała historię mrożącą krew w żyłach. Były też zabawy takie jak kalambury, bociania ciuciubabka , taniec pajacyków, pisanie po ciemku, baloniki, poznaj siebie.

Naszą Świetlice tego dnia odwiedziła też pani Anna Borkim zajmująca się kosmetologią, która opowiedziała dzieciom i młodzieży jak dbać zimą o swoją skórę. Opowiedziała nam m.in. o rodzajach cery, pielęgnacji cery w wieku dziecięcym i młodzieńczy, o dobrych i złych kosmetykach oraz o negatywnych skutkach do jakich prowadzą wczesne makijaże. Co tu dużo pisać zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Emilia Szarejko


Aktualności

Powiązane artykuły