Sukces gołdapianina w Mistrzostwach Świata

plakat_mateusz_smallW Mistrzostwach Świata Juniorów w saneczkarstwie w Lillehammer, Mateusz Żakowicz (Łoś Gołdap) i Wojciech Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra) z czasem 1.37,362 zajęli ósme miejsce w rywalizacji sztafet.

Gratulujemy!

Mateusz Żakowicz jest stypendystą programu „Aktywny Student – Agrafka Agory” prowadzonego przez Gołdapski Fundusz Lokalny dofinansowanego przez Gminę Gołdap, Powiat Gołdapski, Gminę Dubeninki, Fundację AGORY, osób przekazujących 1% i prywatnych darczyńców.

Zbigniew Mieruński

prezes Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny

mateusz_lilahamer

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Sukces gołdapianina w Mistrzostwach Świata

 1. tak

  Ogromny sukces ,warto o tym mówić głośniej i pisać więcej:):)Gratuluję serdecznie:)Być w kadrze narodowej w sporcie to wielkie osiągnięcie:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Prezes

  Chłopaki wielkie brawa i gratulacje od Gołdapskich Piłkarzy Ręcznych z UKS Jaćwingowie Gołdap.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. #1

  Startowalo 10 par. W sumie w Polsce uprawia ta dyscypline sportu kilkanascie osob. Mimo to gratulacje, kadra to kadra ale bez przesady.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. xyz

  Panu Mateuszowi i jego koledze słowa uznania i ogromne gratulacje. 8 miejsce (jeśli nawet na 10 par) na Mistrzostwach Świata Juniorów, to naprawdę coś 🙂
  Dziwi mnie tylko głupota osób dających „lubki” bo jak można dać „łapkę w dół” za np. drugi komentarz. Tym wszystkim wiecznie niezadowolonym mówię: Czas się ogarnąć. Trochę więcej życzliwości …

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...