O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne

turniej_3W poniedziałek 5 stycznia, w dzień wolny od zajęć dydaktycznych nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turniej piłki nożne chłopców klas 4-6 o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy , których grano systemem „każdy z każdym”.

Po rozgrywkach grupowych pierwsze dwie drużyny z każdej grupy rozegrały mecze półfinałowe. Klasa 6B pokonała 2:0 klasę 6A, a w drugim meczu półfinałowym 6C pokonała 4:0 5C. Mecz o 3 miejsce pomiędzy 6A a 5C był bardzo zacięty i zakończył się remisem 2:2. O zwycięstwie zadecydowały więc rzuty karne, które lepiej wykonywali chłopcy z 5 klasy wygrywając 3:2. W finale nie było już tyle emocji, w którym 6B pokonała 3:1 klasę 6C.

Turniej cieszył się także dużym zainteresowaniem rodziców oraz kolegów i koleżanek grających drużyn, którzy znakomicie kibicowali swoim faworytom.

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne

  1. wojteks

    I tylko brak informacji, w której szkole odbył się ten turniej 🙂

  2. #1

    Brawo nauczyciele wf z tej szkoly. Przez takich jak wy nie bedzie juz niedlugo ani ferii dla nauczycieli ani wakacji . Chore srodowisko same jest sobie winne !!!

  3. Majka

    Przecież widać. że to „TRÓJKA”. Lubią się wszystkim chwalić.