Policja zaprasza na debatę społeczną poświęconą nieletnim

gwiazdaPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji zapraszają rodziców, uczniów, nauczycieli, pedagogów, dyrektorów placówek oświatowych, przedstawicieli samorządów i instytucji współodpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz wszystkie zainteresowane osoby na otwartą debatę społeczną pt. „Przestępczość i demoralizacja nieletnich”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 grudnia o 14:00 w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym w Gołdapi przy ul. Partyzantów 31.

Istotą debaty będzie omówienie zjawisk demoralizacji i przestępczości nieletnich na ternie powiatu gołdapskiego jak również pokazanie współpracy Policji z ustawowo powołanymi w tym zakresie podmiotami w celu zapobieżenia demoralizacji i przestępczości nieletnich jako jednego z największych problemów społecznych.

Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej” polegającego na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu zapobieżenia demoralizacji i przestępczości nieletnich.

Zaplanowano również dyskusję co do możliwości poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz współpracy w tym zakresie wszystkich instytucji.

Zainteresowanych zapraszamy do udziału! (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły