Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego

napis-policja-11Gołdapscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszego do jakiego doszło dzisiaj rano około godziny 6:35 na przejściu dla pieszych przy placu Zwycięstwa (Alkohole Świata).

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego i szukają świadków tego zdarzenia. Do potrącenia doszło dzisiaj około godz. 6:35 w Gołdapi. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, mężczyzna został potracony na przejściu dla pieszych na placu Zwycięstwa w rejonie skrzyżowania z ul. Matejki (sklep Alkohole Świata – Drogeria Natura) przez samochód marki mazda koloru czerwonego, który oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku ul. Partyzantów.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi nr telefonu /87/ 615 54 00, bądź 997 lub 112. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego

 1. Miasto Monitorowane

  To po jaką cholerę płacimy tyle na monitoring miasta ? Kolejna nieefektywna inwestycja.

  Wesołych Świąt Gołdapianie 😉

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Geriatra

  A może byś najpierw sprawdził zamiast od razu narzekać? Właśnie dzięki monitoringowi wiadomo, że to czerwona mazda. I co? Łyso?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. jakija

  Monitoring to urządzenie, które patrzy w konkretną stronę. To nie szklana kula która widzi gdzie i co się wydarzy. Kolego z wpisu Miasto Monitorowane zatrudnij się na monitoring, przewidzisz wszystko. Tacy ludzie to podpora naszego miasta ehh…. Wesołych świąt.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...