Wygraliśmy! Gołdap najciekawszym, wyjątkowym i najaktywniejszym miastem powiatowym w Polsce!

zumiSerdecznie dziękuję wszystkim Gołdapianom, ich Rodzinom, Przyjaciołom, Znajomym i Sympatykom Gołdapi, którzy oddali swój głos na Gołdap w konkursie: „Turniej Miast Zumi”, zorganizowanym przez serwisy internetowe: Onet i Zumi. W konkursie udział wzięły wszystkie miasta powiatowe w Polsce.

Jak mówi przysłowie – „sukces ma wielu ojców”. Wiem, że tym razem rzeczywiście tak było. Mnóstwo gołdapian, i nie tylko, zaangażowało się w promowanie naszego miasta na forach internetowych. Facebook rozgrzany do czerwoności, odżyły „zakurzone” znajomości, ktoś daleko dowiedział się, że jest fajne miasto na początku Unii Europejskiej, które w najbliższym czasie trzeba koniecznie odwiedzić, a ktoś inny już planuje najbliższe ferie zimowe na trasach biegowych i stokach narciarskich w Uzdrowisku Gołdap.

Wybaczcie Państwo, że nie wymienię każdego z Państwa z osobna. Wielu z Was podziękowałem dzisiaj osobiście, telefonicznie.

Panu Radosławowi Chrzanowskiemu, życzę udanego nagrania nowej, już drugiej płyty (przy okazji serdecznie dziękuję całemu zespołowi Manipulation za zaangażowanie w promocję Gołdapi podczas konkursu Top Inwestycje Polski Wschodniej, który – dla przypomnienia – też wygraliśmy).

Maciejowi Załuskiemu życzę, aby udało mu się przyjechać ze wszystkimi

miłośnikami Hond Shadow z Polski w 2016 roku na planowany Zlot do Gołdapi (przy okazji Wszystkich Fanów pozdrawiam i zapraszam do Uzdrowiska w Krainie Łowców Przygód).

Ogromne podziękowania składam memu synowi – Marcinowi Morzemu. Marcinie, dzięki Twemu wielkiemu zaangażowaniu kilka dni temu uwierzyliśmy, że możemy być nie tylko na „pudle”, ale wręcz na jego najwyższym stopniu. Dzięki Twojej determinacji tak się stało – wygraliśmy bardzo ważny dla Gołdapi Konkurs.

W tym roku organizatorzy zwiększyli pulę nagród . Gołdap za zajęcie I miejsca otrzyma 99 proc. rabatu na kampanie promocyjne w serwisach Onetu i Zumi o wartości 200 tys. PLN.

Dzięki Wam, Drodzy Gołdapianie i Sympatycy Gołdapi, przez kilka tygodni było o naszym niepowtarzalnym mieście głośno w Polsce, Europie i jeszcze dalej, a przed nami kampania promocyjna, którą mam nadzieję, że Zumi i Onet przeprowadzą wzorowo i znowu o Gołdapi zrobi się głośno…

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie – Jacek Morzy, zastępca burmistrza Gołdapi

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Wygraliśmy! Gołdap najciekawszym, wyjątkowym i najaktywniejszym miastem powiatowym w Polsce!

 1. Jurek z Gdyni

  Mam Przyjaciela Janusza Karpińskiego ,pochodzącego z Gołdapi /aktualnie mieszka w Gdyni/. Przez cały czas konkursu i nie tylko, zasypywał nas kolegów i znajomych ciekawostkami z Waszego pięknego i ciekawego miasta.Uważam ,że również w niemałym stopniu przyczynił się do Waszej wygranej.A My nie tylko kibicowaliśmy.!!!! Gratuluję .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Jarek

  To naprawdę radość, że nasi mieszkańcy (i nie tylko) podeszli do tego konkursu z takim zapałem i … WYGRALIŚMY!!! Brawoooooo!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. To jest właśnie „zaorane”. 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. rewelacja

  Od dawna wiem ze Gołdapiacy to najwspanialsi ludzie w Polsce.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...