Wolontariusz Godny Naśladowania

„Wolontariusz Godny Naśladowania” to konkurs, który po raz drugi organizuje Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi.
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zachęcamy wszystkich mieszkańców, organizacje pozarządowe i instytucje do zgłaszania swoich kandydatów do konkursu o tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”. Zgłoszony może zostać każdy wolontariusz z powiatu gołdapskiego, który aktywnie działa wolontarystycznie na rzecz lokalnej społeczności. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia 2014 do godziny 20.00 pod adresem partnerstwo_sztuk@op.pl. Zbliża się Dzień Wolontariusza, dzień, w którym uroczyście możemy podziękować wszystkim wolontariuszom za ich wysiłek, pracę, okazane serce i poświęcony czas.

Czekamy na nominacje do tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania”. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 grudnia 2014 podczas uroczystości obchodów Dnia Wolontariusza.
Konkurs „Wolontariusz Godny Naśladowania” dofinansowany jest z projektów: „Przez wolontariat wsparcie społeczne” ze środków Gminy Gołdap i Starostwa Powiatu Gołdapskiego.

Regulamin konkursu „Wolontariusz Godny Naśladowania”

Formularz nominacyjny


Aktualności

Powiązane artykuły