Serdecznie prosimy o głosy

zwierzakolubni sp35-latki A i 0B ze Szkoły Podstawowej nr 3 serdecznie proszą o głosy w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Zwierzakolubni”. Głosowanie od 27.11 do 01.12.2014r. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.buliba.pl i oddać głos na naszą pracę. Dla wszystkich głosujących do wygrania cenne nagrody.

zwierzakolubni sp3

 


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Serdecznie prosimy o głosy

 1. Kora

  Przydałaby się krótka instrukcja w sprawie rejestrowania się. Na stronie nie jest to jasne.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Katarzyna Miernik

  Należy wejść na stronę http://www.buliba.pl kliknąć w baner „Zwierzakolubni”. Otworzy się główna strona i tam w zakładce głosujący wybieramy zaloguj. Musimy się zarejestrować, podając dane i adres email, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Kiedy już aktywujemy nasze konto, wystarczy się zalogować, wejść w galerię wyszukać Gołdap, Szkoła Podstawowa nr 3 i oddać głos na pracę naszych dzieci 🙂
  Z góry dziękujemy za głosy. Głosować można codziennie do 01.12.2014r.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Lucyna

  Na tej samej stronie można też wybrać inną pracę – naszego Przedszkola Samorządowego. Oni też proszą o głosy 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Lucyna

  Kompletne nieporozumienie z tą instrukcją – nic nie wychodzi. Weszłam na stronę zgodnie z instrukcją, potem na „dla głosujących”, potem na „zaloguj się” , tu każą podać dane rodzica, opiekuna, potem imię dziecka do portretu!!! A jak ktoś nie chce tego portretu??? I po co mi dostęp do gier? Czy to nie jest jakieś naciąganie żeby potem zarzucać komputer różnymi propozycjami? Ja tak nie chcę. I już nie wiem jak to zrobić. Chciałabym oddawać głosy ale nie można się zarejestrować. Wasza instrukcja – do poprawki !

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. ja

  do Lucyna
  Instrukcja jest o.k..Aby zagłosować, najpierw należy się zarejestrować, aktywować konto, a następnie za każdym razem się logować. Nie mamy wpływu na to, czego do rejestracji wymaga administrator strony. Wchodzimy w to lub nie:)))

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Katarzyna Miernik

  Można oddać aż 4głosy na różne pracy każdego dnia więc można głosować na obie prace z Gołdapi:) Jeśli chodzi o instrukcję wszystko się zgadza. Należy wypełnić formularz rejestracji. Podanie danych dziecka nie jest punktem obowiązkowym. Obowiązkowe są tylko miejsca z czerwoną kropeczką. Adres do korespondencji jest po to, aby w przypadku wygranej możliwe było wysłanie go do zwycięscy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...