Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu…

sesja_starostwo_16Ostatnią w tej kadencji sesję Rady Powiatu rozpoczęto od przekazania policji i gminom powiatu fantomów do nauki pierwszej pomocy. Wręczono też nagrody laureatom konkursów realizowanych przy współudziale Starostwa Gołdapskiego i Komendy Powiatowej Policji.

Konkursy przeprowadzono w ramach projektu: „On, ty i ja na tej samej drodze – II edycja” dofinansowanego ze środków rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „RAZEM BEZPIECZNIEJ”.

Laureatami konkursu plastycznego dla dzieci „KRÓL MACIUŚ PIESZY” zostali:

Zuzanna Derek (Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach) – I miejsce, Rozalia Stanek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi) – II, Zuzanna Jankowska (Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach) – III. Wyróżnienie otrzymała Patrycja Aneszko (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi)

W konkursie literackim dla dzieci „KRÓL MACIUŚ PIESZY”I miejsce zajęła Agata Sawicka (Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach), II – Karolina Bolewska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi), III – Weronika Pojawa (Szkoła Podstawowa w Dubeninkach), wyróżnienie – Aleksandra Misiewicz (Szkoła Podstawowa w Pogorzeli).

W konkursie fotograficznym dla osób powyżej 16. roku życia „KTÓRĘDY DO BEZPIECZEŃSTWA” I miejsce zajęla Teresa Budzejko, II – Marcin Podziewski, III – Julita Bobrowska.

W konkursie „na hasło” – również skierowanych do osób powyżej 16. roku życia „KTÓRĘDY DO BEZPIECZEŃSTWA” nagrody otrzymali: I – Norbert Zajączkowski za hasło: „Czy podróżujesz daleko czy blisko, bezpieczeństwo jest ponad wszystko”; II – Marcin Podziewski za hasło: „Czy o zmierzchu czy o świcie nos odblaski, bo ratują najcenniejsze ludzkie życie”; III – Tomasz Willamowicz za hasło: „Namów swojego tatę, żeby nie był drogowym piratem”.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu…

 1. abepe wesół

  ….przed wyborcą bicie piany. A do tego z wykorzystaniem dzieci… fuj.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. abcd

  Oby Pan Ciołek już nigdy więcej starostą nie był! Tu trzeba osoby która chce i potrafi coś zrobić, a nie tylko fotogenicznej.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. gołdapianin

  A czemu medali nie bylo oj nieladnie Panie Starosto, jak sesja mogla sie odbyc bez wreczania medali

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...