W załącznikach informacja o obwodach do głosowania:
Powiązane artykuły
-
Z naszego archiwum
Mniej więcej to samo miejsce podczas manifestacji na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Proponujemy jednak zwrócić... -
Migawki z naszego rejsu
Akurat wróciliśmy z kolejnego, tygodniowego rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Robimy to od kilkunastu lat dwa... -
Urodziny Gołdapi i spotkanie z książką
Kolejne (już 456) urodziny Gołdapi okazały się pretekstem do plenerowego spotkaniem z Jarosławem Sołmą i jego...

Ulotki kandydatów mają inne okręgi wyborcze. To już wg moich obliczeń trzecia zmiana nr okręgu w którym mam głosować. Zastanawiam się, czy ostatnia? Może wyborca będzie odsyłany do kolejnych lokali wyborczych aż się w końcu zniechęci? Mam nadzieję, że to nie podstęp żaden. Czy powyższa informacja jest już ostateczna?
Szok!!! W wyborach do europarlamentu lokal wyborczy został nam zmieniony, o czym dowiedziałam się w dniu wyborów, a teraz, po kilku miesiącach kolejna zmiana. Interesuję się wyborami, więc dotarłam do informacji. Jednak co z osobami, którym do głowy nie przyjdzie, że z wyborów na wybory zmienia się im lokal wyborczy. Jaki jest tego cel? Może mi ktoś odpowie?
Szkoła Podstawowa nr1 od zawsze jest na ulicy Szkolnej 4 a nie 5.