Znów głosujemy na nasze miasto

zumi plakatSerdecznie zapraszamy mieszkańców oraz przyjaciół Gołdapi do głosowania na nasze miasto w drugiej edycji rankingu ,,Turniej Miast Zumi” organizowanego przez należący do Grupy Onet.pl, serwis Zumi.pl.

Ubiegłoroczny ,,Turniej Miast Zumi” spotkał się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację, aby pomóc swoim miastom w zdobyciu kampanii promocyjnej w serwisach Zumi i Onet. W tym roku organizatorzy ponownie szukają wyjątkowych i aktywnych miast, co ważne pula nagród została powiększona, zarówno pod względem kwot na kampanie promocyjne jak i ilości nagrodzonych miast. Nagrodzone zostaną trzy miasta , które otrzymają 99% rabat na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce – 100 tys. PLN, III miejsce – 50 tys. PLN.

Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. By każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zostanie zastosowana proporcja ilości głosów do liczby mieszkańców.

Głos na Gołdap można oddać do 6 listopada 2014r. poprzez link: http://turniejmiast.zumi.pl/gołdap,index.html

zumi plakat


Aktualności

Powiązane artykuły