Burmistrz w Polsat News 2

mm_1W stacji Polsat News 2. redaktor Sławomir Stalmach przeprowadził wywiad z Markiem Mirosem programie „Polska nie rządem stoi”. Dwa dni wcześniej, reprezentując Związek Miast Polskich, burmistrz uczestniczył XVII już edycji wręczenia najlepszym polskim samorządowcom nagrody imienia Grzegorza Palki zwanej „Oskarem samorządowym”.

W tym roku laureatem nagrody został starosta Lubaczowski Józef Michalik. Przypomnijmy, że kilka lat temu tę nagrodę otrzymał również Marek Miros, który jest członkiem kapituły innej nagrody samorządowej – Złotej Wstęgi Miast Polskich.

Na zdjęciach: Marek Miros z redaktorem Sławomirem Stalmachem w studio Polsatu News 2 i na uroczystości rozdania Oskarów Samorządowych.

mm_3


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Burmistrz w Polsat News 2

 1. abcd

  To się nazywa megalomania choć i na poczet wyborów można to zrzucić. . Do rządu trzeba Pan Mirosa zabrać. Lżej nam będzie w Gołdapi. Może ktoś opłaty/podatki w końcu obniży – najdroższe w Polsce.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zyzio

  Do abcd,
  A ciebie kiedykolwiek do czegokolwiek ktoś zaprosił? To źle, że burmistrz na ogólnopolskiej antenie mówi dobrze o Gołdapi???
  Żółć i zazdrość przez ciebie przemawia. I małość. Nie za mądry jesteś

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Franek

  Wielce oświecony Zyzio ! opamiętaj się. Przypomniało się mnie powiedzenie – uczył Marcin (Zyzio) Marcina o sam g…………….
  Ten wywiad (bez żadnego znaczenia dla Gołdapi) powinien mieć tytuł „Gołdap nierządem stoi ”
  Te wojaże burmistrza zamiast zysku przynoszą straty. Koszty paliwa i użycia samochodu służbowego.Burmistrz nie pracuje na stanowisku na którym jest zatrudniony.Jeśli prowadzi agitację przedwyborczą to powinien to robić na własny koszt i w ramach urlopu wypoczynkowego.
  Na koniec – 25 lat burmistrzowania to wystarczający okres dla pana Mirosa,Czas na nowego Burmistrza.
  Pan Miros nie jest samorządowcem.Jest politykiem.I jako polityk nadaje się na doradcę Pana Prezydęta.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. abcd

  Brawo Franek – w samo sedno sprawy trafiłeś.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Kazimierz

  Franek. Idź do szkoły. Tam się nauczysz, pod warunkiem, ze jesteś do tego zdolny, szacunku dla innych, a może i zasad ortografii. Pisze się Pana Prezydenta.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Franek

  Szanowny panie Kazimierzu ,nauczycielu mój.Na szacunek to trzeba zasłużyć.
  Ortografii można się nauczyć.Kulturę można mieć nabytą lub wrodzoną W/g mnie masz poważne braki i z ortografią i z kulturą.
  Ortografii to prosze nauczyć Pana Prezydęta.Póki co ,proszę przeczytać swoje trzy zdania i zastanowić się ile jest w nich miłości i szacunku do bliżniego.
  Pozostaję w bulu i nadzieji.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. sdfghjk

  T , Luto polecam tego pana na burmistrza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...