Burmistrz w Polsat News 2

mm_1W stacji Polsat News 2. redaktor Sławomir Stalmach przeprowadził wywiad z Markiem Mirosem programie „Polska nie rządem stoi”. Dwa dni wcześniej, reprezentując Związek Miast Polskich, burmistrz uczestniczył XVII już edycji wręczenia najlepszym polskim samorządowcom nagrody imienia Grzegorza Palki zwanej „Oskarem samorządowym”.

W tym roku laureatem nagrody został starosta Lubaczowski Józef Michalik. Przypomnijmy, że kilka lat temu tę nagrodę otrzymał również Marek Miros, który jest członkiem kapituły innej nagrody samorządowej – Złotej Wstęgi Miast Polskich.

Na zdjęciach: Marek Miros z redaktorem Sławomirem Stalmachem w studio Polsatu News 2 i na uroczystości rozdania Oskarów Samorządowych.

mm_3


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Burmistrz w Polsat News 2

 1. abcd

  To się nazywa megalomania choć i na poczet wyborów można to zrzucić. . Do rządu trzeba Pan Mirosa zabrać. Lżej nam będzie w Gołdapi. Może ktoś opłaty/podatki w końcu obniży – najdroższe w Polsce.

   
 2. Zyzio

  Do abcd,
  A ciebie kiedykolwiek do czegokolwiek ktoś zaprosił? To źle, że burmistrz na ogólnopolskiej antenie mówi dobrze o Gołdapi???
  Żółć i zazdrość przez ciebie przemawia. I małość. Nie za mądry jesteś

   
 3. Franek

  Wielce oświecony Zyzio ! opamiętaj się. Przypomniało się mnie powiedzenie – uczył Marcin (Zyzio) Marcina o sam g…………….
  Ten wywiad (bez żadnego znaczenia dla Gołdapi) powinien mieć tytuł „Gołdap nierządem stoi ”
  Te wojaże burmistrza zamiast zysku przynoszą straty. Koszty paliwa i użycia samochodu służbowego.Burmistrz nie pracuje na stanowisku na którym jest zatrudniony.Jeśli prowadzi agitację przedwyborczą to powinien to robić na własny koszt i w ramach urlopu wypoczynkowego.
  Na koniec – 25 lat burmistrzowania to wystarczający okres dla pana Mirosa,Czas na nowego Burmistrza.
  Pan Miros nie jest samorządowcem.Jest politykiem.I jako polityk nadaje się na doradcę Pana Prezydęta.

   
 4. abcd

  Brawo Franek – w samo sedno sprawy trafiłeś.

   
 5. Kazimierz

  Franek. Idź do szkoły. Tam się nauczysz, pod warunkiem, ze jesteś do tego zdolny, szacunku dla innych, a może i zasad ortografii. Pisze się Pana Prezydenta.

   
 6. Franek

  Szanowny panie Kazimierzu ,nauczycielu mój.Na szacunek to trzeba zasłużyć.
  Ortografii można się nauczyć.Kulturę można mieć nabytą lub wrodzoną W/g mnie masz poważne braki i z ortografią i z kulturą.
  Ortografii to prosze nauczyć Pana Prezydęta.Póki co ,proszę przeczytać swoje trzy zdania i zastanowić się ile jest w nich miłości i szacunku do bliżniego.
  Pozostaję w bulu i nadzieji.

   
 7. sdfghjk

  T , Luto polecam tego pana na burmistrza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!