Wdzięczność i uznanie dla pracy nauczycieli

lisy_7„…Sięgnij gwiazd, byś mógł innym // wskazać do nich drogę”  ( Jan Paweł II). W Dniu Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość. Za dar najpiękniejszy, za serce, za wielką cierpliwość, wyrozumiałość, za trud włożony w nauczanie i wychowanie swoim nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowali uczniowie w ciekawym montażu, pięknie wyśpiewanych piosenkach i oryginalnych układach Zumby.

Uroczystość szkolną swą obecnością zaszczyciła Pani Barbara Kuczałek-prezes Zarządu Stowarzyszenia „Edukator” z Łomży. Byli z nami także radni i przewodnicząca Rady Gminy Banie Mazurskie, wiceprezes banku, prezes lokalnego stowarzyszenia, emerytowani pracownicy, rodzice i sympatycy naszej szkoły.

Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej dyrektor szkoły wręczył nauczycielom nagrody, zaś pani Prezes Edukatora nagrodziła dyrektora Bogdana Chomyna za „rozważne i efektywne prowadzenie szkoły po meandrach nowoczesnej edukacji”. W swoim wystąpieniu podkreśliła mądre zarządzanie placówką, w której nauka prowadzona jest w taki sposób, że uczniowie uważają ją za cenny dar, a nie ciężki obowiązek.

Ponadto pani Kuczałek poinformowała, że 24 października na uroczystej konferencji związanej z XV-leciem Edukatora na wniosek dyrektora i Zarządu „Edukatora” trzech nauczycieli otrzyma medale Komisji Edukacji Narodowej.

Po części artystycznej wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Na zakończenie uczestnicy uroczystości zwiedzili szkołę. Dzięki pozyskanym funduszom z projektów, wsparcia sponsorów szkoła wyposażona jest w nowoczesne pomoce dydaktyczne, nowe meble, piękne kolorowe klasopracownie z najwyższej klasy sprzętem informatycznym…

Rada Rodziców SP Lisy


Aktualności

Powiązane artykuły