Potrącił rowerzystę i uderzył w bmw

mms_img590178891Wczoraj (21 października) na drodze W-651 w Pluszkiejmach doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem i potrącił rowerzystę a następnie uderzył w bmw.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 16.00.. Oficer dyżurny komendy został powiadomiony, że w Pluszkiejmach doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów, 23-letni kierowca passata na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i uderzył w jadącego z przeciwnej strony rowerzystę, po czym zderzył się jeszcze z jadącym za cyklistą osobowym bmw.

W wyniku tego zdarzenia 4 osoby zostały ranne. 58-letni rowerzysta oraz 26-letnia pasażerka z passata zostali przewiezieni do szpitala w Olecku, natomiast kierująca bmw wraz z 2-letnim dzieckiem została przetransportowana do szpitala w Suwałkach. 23-letniemu sprawcy zdarzenia pomocy medycznej udzielono na miejscu. Funkcjonariusze ustalili, że był trzeźwy.

Mundurowi wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą. (Red. KPP Gołdap)

mms_img-826865507

mms_img-1930208720

mms_img-1957656632

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Potrącił rowerzystę i uderzył w bmw

 1. Franek

  To jest czarny tydzień.Jeżeli kierujący nie będą stosować zdrowego rozsądku to przepisy i kary na nic się zdadzą. Może należy wprowadzić karę konfiskaty samochodu,którego właściciel z własnej winy spowodował poważny wypadek.
  Spora ilość kierowców (zawodowych i amatorów) nagminnie łamie przepisy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Ja

  To miejsce jest bardzo niebezpieczne… zakręt… wyjazd znad jeziora… Niejednokrotnie dochodzi tam do kolizyjnych sytuacji…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. p

  a gdzie prawkkkkkoooo

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...