Potrącił rowerzystę i uderzył w bmw

mms_img590178891Wczoraj (21 października) na drodze W-651 w Pluszkiejmach doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem i potrącił rowerzystę a następnie uderzył w bmw.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 16.00.. Oficer dyżurny komendy został powiadomiony, że w Pluszkiejmach doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów, 23-letni kierowca passata na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i uderzył w jadącego z przeciwnej strony rowerzystę, po czym zderzył się jeszcze z jadącym za cyklistą osobowym bmw.

W wyniku tego zdarzenia 4 osoby zostały ranne. 58-letni rowerzysta oraz 26-letnia pasażerka z passata zostali przewiezieni do szpitala w Olecku, natomiast kierująca bmw wraz z 2-letnim dzieckiem została przetransportowana do szpitala w Suwałkach. 23-letniemu sprawcy zdarzenia pomocy medycznej udzielono na miejscu. Funkcjonariusze ustalili, że był trzeźwy.

Mundurowi wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą. (Red. KPP Gołdap)

mms_img-826865507

mms_img-1930208720

mms_img-1957656632

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Potrącił rowerzystę i uderzył w bmw

 1. Franek

  To jest czarny tydzień.Jeżeli kierujący nie będą stosować zdrowego rozsądku to przepisy i kary na nic się zdadzą. Może należy wprowadzić karę konfiskaty samochodu,którego właściciel z własnej winy spowodował poważny wypadek.
  Spora ilość kierowców (zawodowych i amatorów) nagminnie łamie przepisy.

   
 2. Ja

  To miejsce jest bardzo niebezpieczne… zakręt… wyjazd znad jeziora… Niejednokrotnie dochodzi tam do kolizyjnych sytuacji…

   
 3. p

  a gdzie prawkkkkkoooo