Po policyjnej akcji „Dyskoteka”

napis-policja-11Minionej nocy policjanci z gołdapskiej drogówki przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pn. „Dyskoteka”. Wśród ponad 66 skontrolowanych kierowców 1 zdecydował się wsiąść za kierownicę „po alkoholu”. Był to 20-letni mieszkaniec gminy Filipów.

Minionej nocy (18 października) gołdapscy policjanci przeprowadzili na terenie całego powiatu działania „Dyskoteka”, których głównym celem było ujawnianie i zatrzymywanie kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę „po alkoholu czy narkotykach”.

W trakcie trwania działań policjanci przebadali 66 kierujących pojazdami pod kątem trzeźwości. Efektem tego było ujawnienie 20-latka, który o godz. 21:45 w Babkach kierował oplem Omegą mając w organizmie 1,2 promila alkoholu. Ponadto Tomasz S. kierował wspomnianym samochodem nie posiadając do tego uprawnień. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Powyższe działania ukierunkowane są na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących stanowiących ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego i będą cyklinie powtarzane. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły