Konferencja u prezydenta

u_prezydenta_3Na zaproszenie prezydenta Bronisława Komorowskiego burmistrz Marek Miros wziął udział w środowej konferencji „Aktywność obywatelska – wybory i nie tylko”.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele samorządów, organizacji pozarządowych, ministrowie Kancelarii Prezydenta, naukowcy i dziennikarze. Pierwszą część dyskusji podsumował prezydent Bronisław Komorowski.

W części dyskusyjnej głos zabierał również Marek Miros.

Na zdjęciach m.in. z: ministrem Olgierdem Dziekońskim, profesorem Jerzym Regulskim i burmistrzem Płońska – sekretarzem Związku Miast Polskich Andrzejem Pietrasikiem oraz zastępcą burmistrza Ursusa Januszem Warakomskim.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Konferencja u prezydenta

 1. Franek

  Czy ktoś może wyjaśnić czemu słuzą tego typu informacje ?
  Przeglądając strone Płońsk 24 .pl nie znalazłem żadnej inormacji o spotkaniu burmistrza Płońska z prezydentem Komorowskim.
  Ciągle czytam,że burmistrz Gołdapi ciągle się spotyka poza siedzibą urzędu w Polsce i za granicą.W związku z tym nasuwa się proste pytanie . kiedy pracuje w pracy(w miejscu urzędowania).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. abcd

  Wybory , wybory. W końcu przegra je tym razem. Wszyscy to widzą i dlatego się boi. Pamiętam jak obiecywał poprzednio że będzie to ostatni raz. Nie dotrzymał słowa. I będzie odświeżenie układów i stanowisk w Gołapi. Również powiatowych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Czy autor tekstu nie uznał za ważne treści wygłoszonych przez pana Marka Mirosa? Czy na konferencji „Aktywność obywatelska – wybory i nie tylko” pan Miros mówił o malkontentach paraliżujących urzędy?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Franek

  Acha , to znaczy ci panowie widoczni (i nie widoczni) na zdjęciach dostali wytyczne,jak obsługiwać prawidłowo serwery i liczyć głosy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. romeczek

  stara ekipa z WSI

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...