Była w przeszłości karana za podobne przestępstwa

GWIAZDAPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zatrzymali 40-letnią kobietę, która w miejscowym szpitalu okradła pielęgniarki. Kobieta wykorzystując nieuwagę personelu włamała się do kilku szafek skąd ukradła ubrania.

Do zdarzenia doszło w środę (15 października) między 15.00 a 17.0. Włamanie zauważyła jedna z pielęgniarek kilkanaście minut po 17.00 i zaalarmowała o tym policję. Tego dnia z kilku szafek zniknęły ubrania należące do personelu tego szpitala.

 

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Funkcjonariusze wykonując czynności po podanym rysopisie ustalili, że sprawczynią tego zdarzenia jest 40-letnia mieszkanka powiatu monieckiego o bogatej przeszłości kryminalnej. 40-latka przebywająca na terenie Gołdapi znana jest miejscowym policjantom. Była w przeszłości karana za podobne przestępstwa, których dopuściła się na terenie naszego powiatu.

40-latce przedstawiono już zarzuty, do których się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły